Tezos, E-Spor Takımı Team Vitality ile Ortaklığını Duyurdu

tezos e spor takimi team vitality ile ortakligini duyurdu

Kripto ve Blockchain sektörü ile yakından çalışan en büyük sektörler arasında şüphesiz oyun sektörü geliyor. Son olarak Fransız oyun takımı Team Vitality, Blockchain ağı Tezos ile 3 yıllık bir ortaklık imzaladı. Yapılan 3 yıllık anlaşma, Tezos‘un Blockchain ağından yararlanarak Team Vitality’yi hayranlarına her zamankinden daha yakın hale getirmeyi amaçlıyor. 

tezos e spor takimi team vitality ile ortakligini duyurdu2

Tezos, Team Vitality ile E-Spor Alanına Giriyor

Blockchain projeleri arasında en verimli ağlardan birine sahip olan Tezos, Team Vitality ile yaptığı ortaklıkla daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Diğer taraftan Tezos ağı için bu ortaklık, Team Vitality‘nin oyuncularının formalarında sponsorluk logoları şeklinde marka görünürlüğünü de kapsıyor.

Diğer taraftan Team Vitality’nin CEO’su Nicolas Maurer, bu ortaklığın E-Spor takımı için ne anlama geleceğini şu şekilde açıkladı:

“Bu, 2022’nin tarihimizdeki en büyük yıl olacağı düşünüldüğünde, uygun görünen Vitality için gerçekten oyunun kurallarını değiştiren bir ortaklık. Hayranlarımızla aramızdaki ilişkiyi güçlendirmek için Tezos’un getirebileceği fırsatlar inanılmaz derecede heyecan verici ve Tezos’un bu yolculukta bize katılmasından büyük gurur duyuyoruz.”

Son olarak geçtiğimiz ay, oyun devi Ubisoft’un Tezos tabanlı Quartz platformunda NFT‘lerini piyasaya sürmeyi planladığını da hatırlatmakta fayda var. 

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 563.358,58 TL 1,67%
ethereum
Ethereum (ETH) 41.877,31 TL 2,11%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 6.280,75 TL 1,46%
tether
Tether (USDT) 13,50 TL 0,14%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,49 TL 0,15%
cardano
Cardano (ADA) 18,10 TL 8,76%
solana
Solana (SOL) 1.831,93 TL 4,30%
xrp
XRP (XRP) 10,00 TL 1,69%
terra-luna
Terra (LUNA) 1.094,24 TL 0,58%
polkadot
Polkadot (DOT) 326,29 TL 4,06%
Bağlantıyı kopyala