Anasayfa Künye

Künye

logo

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Badbaz Dijital İletişim
Workinton Levent 199 – Büyükdere Caddesi No:199 34330 Levent/İstanbul

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Eray Dengiz

Yayın Koordinatörü / Editorial Coordinator

Ömer Ergin

Editörler / Editors

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor

Av. Belgin Ayhan

E-posta / Email

Telefon / Telephone

Reklam / Advertisement

Basın Bültenleri / Press Releases

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

Yazılım / Software

wordpress logo 300x68 - Künye

Servis Sağlayıcısı / Service Provider

Radore

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı – btchaber.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. btchaber.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden coinkolik.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy

Copyright 2019 btchaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları btchaber.com‘a aittir. coinkolik.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar btchaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

 

btchaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. btchaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.