Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

2016’da kurulan BTCHaber, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ve Blockchain teknolojisi hakkında yerli ve yabancı kaynaklardaki doğruluğu teyit edilmiş haberleri derleyip sizlere sunmaktadır.

BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişimini anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber sitesidir.

Sitemizde, Bitcoin nedir ve ne işe yarar, Bitcoin’in dünü, bugünü ve yarını hakkında detaylı bilgi, büyük borsalarda işlem gören diğer kripto paralar hakkında detaylı bilgi, kripto para analizlerine ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz.

Haberler ile alakalı soru, görüş ve önerilerinizi haberin altında bulunan yorum kısmından ya da “İletişim Sayfamız“dan bizlere ulaştırabilirsiniz. BTCHaber ekibini daha yakından tanımak için ise “Künye” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. BTCHaber “Kullanım Sözleşmesi” ve “Gizlilik Politikası” sayfalarına ilgili bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.