Paribu Sponsorluğundaki #KriptoVeteran Buluşmalarının Yedincisi Salı Günü Gerçekleştiriliyor

Abone Ol:google-news
0
02/01/2021

Kripto para dünyasının önde gelen isimleri, Paribu sponsorluğundaki BTCHaber’in KriptoVeteran yayınlarında buluşmaya devam ediyor.

Bu kez yedincisi gerçekleşecek olan KriptoVeteran buluşması, 5 Ocak Salı günü online canlı yayınla ekranlara gelecek. Yayında kripto para ve blokzinciri dünyasının önemli isimlerinden Erkan Öz, Cemil Şinasi Türün ve İsmail Hakkı Polat gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunacak.

KriptoVeteran’ın bu bölümdeki konuları:

  • Kriptoparalar yasal mı, değil mi? Dünyada hangi ülkelerde yasal, hangilerinde değil? Kriptoparaların ülkelerin parasal sisteminde yasal bir zemine oturma şansı var mı?
  • 2020’de Tether ile başlayıp Ripple ile süren kriptopara dava silsilesi 2021’de de sürecek mi?
  • ABD’de Trump yönetimi Hazine Bakanlığı’nın giderayak duyurduğu düzenleme taslağı ne anlama geliyor? Biden yönetimi bunu ne kadar destekleyebilir veya ilerletebilir?
  • ABD Borsa ve Menkul Kıymetler Komisyonu (SEC) Başkanı’nın değişmesi, kurumun kriptoparalara olumsuz bakışını değiştirebilir mi?
  • ABD’de başta Bitcoin olmak üzere kriptopara almaya başlayan şirketler, bankacılık sistemini nasıl etkileyecek ve düzenleme ihtiyacını hızlandıracak mı?
  • Tüm bu gelişmeler, Bitcoin ve kriptopara piyasalarını nasıl etkileyebilir? ABD’den başlaması muhtemel yasal düzenlemelerin dünyaya ve Türkiye’ye yansımaları nasıl olur?

5 Ocak Salı günü saat 21:00’da gerçekleşecek canlı yayınımızı izlemeyi unutmayın! Canlı yayını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Diğer 820 kişiye katılın ve bugün bizimle kripto para yolculuğunuza başlayın.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.

https://www.btchaber.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 240.330,00 TL 2,74%
ethereum
Ethereum (ETH) 9.136,40 TL 3,65%
tether
Tether (USDT) 7,40 TL 0,14%
polkadot
Polkadot (DOT) 128,89 TL 8,34%
ripple
XRP (XRP) 2,02 TL 0,48%
cardano
Cardano (ADA) 2,59 TL 5,86%
litecoin
Litecoin (LTC) 1.025,51 TL 4,34%
chainlink
Chainlink (LINK) 164,56 TL 14,64%
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) 3.272,18 TL 1,47%
stellar
Stellar (XLM) 2,03 TL 3,87%
Share via
Copy link
Powered by Social Snap