Ethereum Balinası, 3,6 Milyon Dolarlık Shiba Inu Satın Aldı

ethereum balinasi 36 milyon dolarlik shiba inu satin aldi

WhaleStats tarafından elde edilen verilere göre; adını son zamanlarda sıkça duyduğumuz Ethereum balinası “Gimli” yeniden bir alım gerçekleştirdi. Ethereum balinası “Gimli” 3.62 milyon dolar değerinde olan 110 milyar Shiba Inu (SHIB) daha satın aldı.

Ethereum Balinası “Gimli” Shiba Inu Alımlarına Devam Ediyor

WhaleStats verilere göre; Ethereum balinası Gimli geçtiğimiz günlerde 3.913.438 dolar değerinde 585.844 SAND satın alımı yapmıştı. Bünyesindeki varlıkları genişletmeye devam eden Gimli, bu kez 3.62 milyon dolar değerinde olan 110 milyar Shiba Inu satın aldı. Ethereum balinası, 3 Aralık 2021 tarihinde ise 1,1 milyon doların üzerinde Shiba Inu satın alımı gerçekleştirmişti.

Ayrıca Ethereum balinası, şu anda 47.8 milyon dolar değerinde Shiba Inu’ya (SHIB) sahip. Bunun yanında ETH balinası Gimli, toplamda 1,6 milyar dolar değerinde ERC-20 tokenine sahip olduğunu da belirtelim.

Genel olarak bakacak olursak son günlerde SHIB yakım haberleri gündemde. Örnek verecek olursak dün Shiba Inu’yu (SHIB), müzik, NFT, ürün ve etkinlik biletleri için ödeme olarak kabul eden ilk plak şirketi Bigger Entertainment, 2.75 milyon SHIB yakımı daha gerçekleştirdiğini duyurdu.

Son olarak haberin yazımı esnasında Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap verilerine göre; 0,000003292 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 499.395,02 TL 2,84%
ethereum
Ethereum (ETH) 33.366,69 TL 3,97%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 0,34%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.132,02 TL 4,74%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,35 TL 0,31%
cardano
Cardano (ADA) 14,30 TL 1,12%
solana
Solana (SOL) 1.324,84 TL 9,79%
xrp
XRP (XRP) 8,22 TL 2,39%
terra-luna
Terra (LUNA) 886,57 TL 0,53%
polkadot
Polkadot (DOT) 253,69 TL 7,31%
Bağlantıyı kopyala