Son 24 Saatte Yaklaşık 15 Milyon SHIB Yakıldı

son 24 saatte yaklasik 15 milyon shib yakildi

Son dönemde meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) yakım haberi ile sık sık gündeme gelmeye başladı. Bu kez son 24 saat içerisinde yaklaşık 15 milyon SHIB yakımı gerçekleşti. Bu yakım ile beraber şimdiye kadar toplam Shiba Inu arzının neredeyse yarısı yandığını belirtelim. Bunun yanında Bigger Entertainment’ın kurucusu Steven Cooper, ekibi Twitter hesabından, 2.75 milyon Shiba Inu‘nun daha yakıldığı paylaştı.

Shiba Inu (SHIB) Yakımları Devam Ediyor

Shiba Inu’yu, müzik, NFT, ürün ve etkinlik biletleri için ödeme olarak kabul eden ilk plak şirketi Bigger Entertainment 2.75 milyon SHIB yakımı daha gerçekleştirdi. Bigger Entertainment ekibi geçtiğimiz günlerde “SHIB yakım partisinde” 239.600.144 Shiba Inu (SHIB) miktarını boş bir adrese gönderildiğini ve kalıcı olarak dolaşımdan kaldırıldığını duyurmuştu.

Bigger Entertainment’ın kurucusu Steven Cooper, Twitter hesabı üzerinden SHIB yakımı ile ilgili olarak şunları söyledi:

Başka bir 2,75 Milyon SHIB daha yakıldı. 20 Ekim’de kampanyamızı başlattığımızdan beri toplam yakılan miktarımız 889.483.100’e ulaştı.

Son olarak haberin yazımı esnasında Shiba Inu (SHIB) CoinMarketCap verilerine göre; 0,00003374 dolardan işlem gördüğünü belirtelim.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 576.360,07 TL 0,86%
ethereum
Ethereum (ETH) 44.168,44 TL 1,38%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 6.451,15 TL 3,65%
tether
Tether (USDT) 13,52 TL 0,32%
cardano
Cardano (ADA) 20,70 TL 9,48%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,53 TL 0,19%
solana
Solana (SOL) 1.925,75 TL 4,53%
xrp
XRP (XRP) 10,31 TL 1,49%
terra-luna
Terra (LUNA) 1.101,05 TL 5,59%
polkadot
Polkadot (DOT) 357,91 TL 3,67%
Bağlantıyı kopyala