Ethereum Balinası, Shiba Inu (SHIB) Alımlarına Devam Ediyor

ethereum balinasi 1 milyon dolarlik shib daha satin aldi 2

Shiba Inu, balinaların ilgilisini çekmeye devam diyor. Öyle ki son zamanlarda Shiba Inu fiyatındaki düşüşe rağmen, balinalar daha fazla Shiba Inu biriktirme fırsatını her zaman değerlendiriyorlar. Bugün, WhaleStats verilere göre bir “‘Gimli” isimli Ethereum balinası 1,1 milyon doların üzerinde Shiba Inu (SHIB) satın aldı.

Paylaşılan raporlara göre; Ethereum balinanın işlemi WhaleStats’ta 246. sırada yer alıyor.. Detaylı olarak inceleyecek olursak; Ethereum balinası fiat olarak 1.169.829 doları temsil eden, 28.236.296.316 SHIB satın aldı. Ayrıca haberin yazıldığı sırada CoinMarketCap’te 0.00004171 dolardan işlem görüyor. Bunun yanında Shiba Inu listenin 13. sırasında yer alıyor.

Ethereum Balinasının İlk Shiba Inu Alımı Değil

Geçtiğimiz günlerde Shiba Inu’nun Kraken’de listeleme haberinin ardından, “Gimli” isimli Ethereum balinası, 1 milyon dolar değerinde 24,8 milyar Shina Inu daha satın almıştı.

Ekran goruntusu 2021 12 03 141611
Kaynak: WhaleStats

Ayrıca belirtmek gerekirse; ünlü “Gimli” Ethereum balinası şu anda 52,9 milyon dolar değerinde 1,2 trilyon Shiba Inu‘ya sahip.

Bunun yanında Shiba Inu son zamanlarda borsalarda da listenme haberleri ile sık sık gündem oluyor. Kripto borsası Kraken, Shiba Inu’yu (SHIB) desteklediğini duyurdu. Bir başka listeleme haberi de Brezilya merkezli kripto borsası Mercado Bitcoin’den SHIB listeleme haberi geldi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 499.395,02 TL 2,84%
ethereum
Ethereum (ETH) 33.366,69 TL 3,97%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 0,34%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.132,02 TL 4,74%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,35 TL 0,31%
cardano
Cardano (ADA) 14,30 TL 1,12%
solana
Solana (SOL) 1.324,84 TL 9,79%
xrp
XRP (XRP) 8,22 TL 2,39%
terra-luna
Terra (LUNA) 886,57 TL 0,53%
polkadot
Polkadot (DOT) 253,69 TL 7,31%
Bağlantıyı kopyala