Valereum Blockchain, Juno Group’u Satın Aldı

valereum blockchain juno groupu satin aldi

Blockchain alanında kurum ve kuruluşlar ekosistemlerini hızla genişletmeye devam ediyor. Son olarak Valereum Blockchain, yaptığı kamu açıklamasında Juno Group‘u (Juno) satın almak için bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

Valereum ve Juno Arasındaki anlaşma tamamlandığında, Valereum‘un direktörü Alan Gravett, Juno’nun yeni Başkanı olacak. Ek olarak bu anlaşma, Valereum Blockchain’e 850.000 sterline mâl olacak. Yaklaşık 500.000 sterlin nakit olarak ödenirken, kalan 350.000 sterlinlik kısım anlaşmanın tamamlanmasından bir yol sonra geçerli hisse fiyatı üzerinden Valereum hisseleri şeklinde ödenecektir.

valereum blockchain juno groupu satin aldi

Juno Group Artık Velereum Blockchain Bünyesinde

Valereum Blockchain, 20 Ocak 2022’de yapılacak olan hissedarların Olağanüstü Genel Kurulu’nda, şirketin adını Valereum Blockchain Plc’den Valereum Plc’ye değiştirmek için bir karar önerileceğini belirtti. Şirketin yöneticilerine göre, bu yeni isim onun genişletilmiş ticari faaliyetlerini temsil ediyor.

Valereum Başkanı Richard Poulden konuyla alakalı olarak şunları söyledi:

“Bu satın alım, fiat ve kripto dünyaları arasında tam olarak düzenlenmiş bir bağlantı sağlamak için Valereum Köprüsü’nü inşa etmenin önemli bir parçası ve Şirketin Cebelitarık Menkul Kıymetler Borsası ile ilgili çabalarını tamamlıyor. Adımızın Ocak 2022’de Valereum Plc olarak kısaltılması, Valereum’un faaliyetlerinin devam eden genişlemesini ve yönetiminin küresel vizyonunu yansıtıyor.”

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 489.734,56 TL 8,87%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.664,75 TL 7,69%
tether
Tether (USDT) 13,42 TL 0,26%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.010,05 TL 7,72%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,45 TL 0,23%
cardano
Cardano (ADA) 13,99 TL 6,12%
solana
Solana (SOL) 1.245,75 TL 11,01%
xrp
XRP (XRP) 8,13 TL 5,92%
terra-luna
Terra (LUNA) 886,00 TL 9,05%
polkadot
Polkadot (DOT) 244,77 TL 10,59%
Bağlantıyı kopyala