Shiba Inu (SHIB), Son Dört Ayın En Yüksek Seviyesinde

shiba inu shib son dort ayin en yuksek seviyesinde

Shiba Inu (SHIB) hızlı yükselişine devam ediyor. Gün içinde yüzde 50 oranında değerlenen SHIB, son dört ayın en yüksek seviyesine geldi. Santiment de SHIB rallisi ile ilgili bazı yorumlarını Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Bu arada SHIB, sadece bir haftada yüzde 300’den fazla değerlenerek, en değerli 20 kripto varlık arasına girmeyi başardı.

SHIB’in Zincir Üstü Verileri İncelendi

Santiment, SHIB’in zincir üstü verilerini kullanarak, kripto varlığın yükselişine ışık tutmaya çalıştı. Bu arada Santiment’in baktığı veriler arasında; aktif adresler, balina işlem sayısı, mevduatlar ve döviz girişi gibi metrikler yer alıyor.

Rapora göre, SHIB’deki aktif adresler, günde 4.500 ile oldukça yüksek seviyede. Analiz ekibi, bunun SHIB rallisi için bir gerekçe olabileceğini söylüyor. Ayrıca, Shiba Inu, şu anda Ethereum‘da en çok kullanılan ilk 5 kripto varlıktan biri. Ancak, SHIB‘i kimin bu kadar aktif ve ne için kullandığı bilinmiyor.

Santiment‘in verilerine göre, döviz çıkışı öyle yüksek seviyelerde değil. Ancak, bu seviyelerdeki para çekme işlemleri de oldukça yeterli. Aktif mevduat ise oldukça yüksek.

shiba inu shib son dort ayin en yuksek seviyesinde 2

SHIB balinaları tarafından gerçekleştirilen işlemlere baktığımızda ise kripto varlık için daha fazla sarı bayrak olduğu söyleniyor. Bunun sebebi ise balina işlemlerinin sayısının genellikle bir kripto para birimi için yerel bir üst fiyatla örtüşmesi.

Santiment, SHIB ile ilgili mevcut durumda yatırımcıları da “yüksek risk” konusunda uyarıyor.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 517.140,36 TL 0,15%
ethereum
Ethereum (ETH) 34.315,26 TL 8,54%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.253,22 TL 3,11%
cardano
Cardano (ADA) 19,77 TL 2,99%
tether
Tether (USDT) 9,03 TL 0,15%
xrp
XRP (XRP) 10,20 TL 1,52%
solana
Solana (SOL) 1.370,14 TL 3,88%
polkadot
Polkadot (DOT) 362,69 TL 5,94%
usd-coin
USD Coin (USDC) 9,03 TL 0,12%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,12 TL 3,42%
Copy link
Powered by Social Snap