Shiba Inu, En Çok Satın Alınan 10 Token Arasında Yer Alıyor

shiba inu en cok satin alinan 10 token arasinda yer aliyor 4

WhaleStats tarafından elde edilen bilgilere göre; Shıba Inu, en büyük 1.000 ETH cüzdanı tarafından satın alınan ilk 10 token arasında yer alıyor. Shiba Inu da dahil olmak üzere kripto para birimlerinin çoğu, bir sonraki boğa koşusunu bekliyor. Belirtmek gerekirse balinalar, istedikleri tokenleri daha düşük fiyattan almak için genellikle bu zamanları takip ediyor.

Shiba Inu Neden En Çok Satın Alınan 10 Token Arasında

WhaleStats’ın en büyük 1.000 Ethereum cüzdanının satın alma davranışlarını gösteren verilere göre; Shiba Inu ve Dogelon Mars (ELON) son 24 saat içinde en çok satın alınan tokenler oldu. Bu durum, yatırımcıların bu yıl zirve yapan meme tokenlerine olan ilgisinin, 2022’ye kadar devam edebileceğine inanmalarına neden oluyor.

shiba inu en cok satin alinan 10 token arasinda yer aliyor 2
Kaynak: WhaleStats

En çok satın alınan alınan 10 token arasında 7. sırada yer alan Shiba Inu, kripto para ödeme şirketi olan Flexa’nın, Shiba Inu’ya listelemesiyle büyümeye devam ediyor. Ayrıca listelenme haberleriyle birlikte Shiba Inu‘nun benimsenmesi de artıyor.

Bunun yanında en büyük kripto para ödeme şirketi olan BitPay, kısa süre önce Shiba Inu’yu kripto para birimlerini depolamaya, satın almaya ve harcamaya izin veren cüzdan uygulamasına entegre ettiğini duyurmuştu.

Haberin yazımı esnasında Shiba Inu CoinMarketCap verilerine göre; 0.00003464 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 499.902,93 TL 4,36%
ethereum
Ethereum (ETH) 33.466,80 TL 5,78%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 0,55%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.169,05 TL 6,84%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,37 TL 0,42%
cardano
Cardano (ADA) 14,30 TL 1,53%
solana
Solana (SOL) 1.325,64 TL 11,95%
xrp
XRP (XRP) 8,26 TL 4,28%
terra-luna
Terra (LUNA) 886,70 TL 2,31%
polkadot
Polkadot (DOT) 253,29 TL 8,70%
Bağlantıyı kopyala