BitPay, Shiba Inu (SHIB) Entegrasyonunu Duyurdu

bitpay shiba inu shib entegrasyonunu duyurdu

En büyük kripto para ödeme şirketlerinden BitPay, yaptığı yeni bir duyuruyla Shiba Inu’yu (SHIB), kripto para birimlerini depolamaya, satın almaya, takas etmeye ve harcamaya izin veren cüzdan uygulamasına entegre ettiğini açıkladı.

Böylelikle son dönemin en popüler meme token’larından olan SHIB, desteklenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin, Ether, Bitcoin Cash, Litecoin, Dogecoin ve birkaç stabilcoin’e katılmış bulunuyor.

bitpay shiba inu shib entegrasyonunu duyurdu 2

BitPay ile Shiba Inu, Ödemelerde Kullanılabilecek

Kısa bir süre önce, elektronik perakendecisi Newegg, Shiba Inu (SHIB) kabul etmeye başlayacağını ve bunu yapan ilk BitPay müşterisi olacağını duyurmuştu. Ödemeler için BitPay cüzdanını kullanan Newegg dahil olmak üzere bundan sonra tüm BitPay kullanıcıların SHIB ile işlem yapabilecek.

2014 yılında BitPay, Bitcoin ödemelerini işlemek için Microsoft tarafından kullanılmaya başlanmıştı.

Bu yeni gelen entegrasyon ile BitPay, satıcıların kolayca Shiba Inu (SHIB) kabul etmesine de olanak tanıyor. Böylece gelişmiş ödeme sistemlerine sahip olmayan şirketler de SHIB kullanabiliyor.

Son olarak Shiba Inu’nun (SHIB) haberimizin yazımı itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre 0.00003574 dolardan fiyatlanıyor.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 493.554,06 TL 0,97%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.838,33 TL 1,19%
tether
Tether (USDT) 13,36 TL 0,95%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.122,13 TL 3,58%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,37 TL 0,46%
cardano
Cardano (ADA) 13,90 TL 3,56%
solana
Solana (SOL) 1.264,83 TL 0,46%
xrp
XRP (XRP) 8,15 TL 0,11%
terra-luna
Terra (LUNA) 856,90 TL 5,33%
polkadot
Polkadot (DOT) 249,68 TL 3,88%
Bağlantıyı kopyala