Peter Brandt, Litecoin Hakkında Tahminde Bulundu

peter brandt litecoin hakkinda tahminde bulundu

Başarılı fiyat tahminleri ile kripto varlık sektöründe önemli bir isim olduğunu kanıtlayan Peter Brandt, son üç günde yüzde 43 oranında yükselen Litecoin hakkında tahminde bulundu. Brandt’ın Twitter hesabı üzerinden paylaştığı teknik analizine göre; Litecoin (LTC) için ilk büyük direncin 400 dolar seviyesinde.

Peter Brandt Litecoin Grafiği Yayınladı

Peter Brandt, en son paylaşımında; 2021 zirvesinin 395 dolar civarında yeniden test edilmesini beklediğini söyledi. Brandt, tweete ek olarak, kullanıcıların Eylül ayında ulaşılan bir önceki zirveye dayanarak direnç çizgisinin kırılmasını görebilecekleri bir Litecoin grafiği paylaştı.

İşaretlenmiş olan direnç bölgesi, Litecoin‘in Mayıs ayındaki 414 dolarlık en yüksek seviyesi ile ilişkili. LTC, yeni ATH’ye ulaştıktan sonra, günler içinde yüzde 60 oranında düşmüştü. Bu durum da büyük bir satışa yol açtı.

litecoin

Grafikteki en dikkate değer hareket, 13 Eylül’de Walmart tarafından Litecoin‘in kabulüne ilişkin yanlış bir duyurunun yayınlanmasıyla fark edildi. Walmart’ın ödemelerde Litecoin kabul edeceğine dair söylentilerin ardından ciddi bir hareket kazanan Litecoin, haberin yalanlanmasıyla birlikte bir düşüş yaşamıştı.

Bazı kullanıcılar, Litecoin’in Ethereum’a karşı performansının – yüzde 91’lik bir fiyat hareketiyle sonuçlandığından kabul edilemez olduğunu söylüyor. Bu da Ethereum’un istikrarlı bir şekilde yükselirken, Litecoin’in belirli bir aralık içinde hareket ettiği anlamına geliyor. 

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 698.454,23 TL 4,27%
ethereum
Ethereum (ETH) 59.746,67 TL 6,26%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 8.027,73 TL 7,14%
tether
Tether (USDT) 13,68 TL 0,75%
solana
Solana (SOL) 2.744,10 TL 7,21%
cardano
Cardano (ADA) 19,73 TL 8,11%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,68 TL 0,28%
xrp
XRP (XRP) 11,38 TL 6,18%
polkadot
Polkadot (DOT) 391,35 TL 7,04%
terra-luna
Terra (LUNA) 946,72 TL 7,86%
Bağlantıyı kopyala