Floki Inu, Hindistan’ın Popüler Futbol Kulübü ile Ortaklık Kurdu

floki inu hindistanin populer futbol kulubu ile ortaklik kurdu 2

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Shiba Inu cinsi köpek yavrusundan ilham alan Floki Inu, Hindistan‘ın en popüler futbol kulübü Kerala Blasters FC ile bir ortaklık kurduğunu Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Ortaklığın bir parçası olarak, kripto para biriminin logosu ve web sitesi, 2021-2022 Hero Indian Super League sezonu boyunca kulübün formasının sağ kolunda olacak.

Şubat ayında Kerela Blasters, Instagram’da iki milyon takipçiye ulaşarak, bu kadar yüksek takipçiye ulaşan ilk Hint futbol kulübü oldu. Ayrıca, futbol kulübü Twitter’da da 1.8 milyon takipçiye sahip.

floki inu hindistanin populer futbol kulubu ile ortaklik kurdu

Floki Inu, Kerala Blasters FC Ortaklığı ile Hindistan’da Popüler Hale Gelebilir

Floki Inu kripto para biriminin destekçileri, Hindistan‘ın en popüler futbol kulübü Kerala Blasters FC ile bir ortaklık kurmasını potansiyel olarak meme madeni paranın, Hindistan’da ana akım haline gelmesine yardımcı olabileceğine inanıyor.

Söz konusu olan anlaşmanın reklamı, Floki Inu‘nun, Londra’daki yeraltı trenlerine ve otobüslerine reklamlarını bastığı için İngiltere’de soruşturma açılmasından sonra paylaşıldı. Bir BBC raporuna göre, Reklam Standartları Kurumu (ASA) saldırganı araştırmaya başladı. Floki Inu, yaptığı açıklamada saldırıyı “Açık bir sansür girişimi” olarak nitelendirdi. Gerilemeye rağmen, Floki Inu Hollanda’da da bir reklam kampanyası başlattı.

FLOKI son 24 saatte yüzde 4,5 arttı ve düşüş eğilimini kırmayı başardı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 654.617,63 TL 0,14%
ethereum
Ethereum (ETH) 49.284,81 TL 0,53%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.247,73 TL 2,31%
tether
Tether (USDT) 11,92 TL 0,61%
solana
Solana (SOL) 2.350,00 TL 0,36%
cardano
Cardano (ADA) 18,74 TL 0,29%
xrp
XRP (XRP) 11,39 TL 0,29%
usd-coin
USD Coin (USDC) 11,91 TL 0,24%
polkadot
Polkadot (DOT) 423,51 TL 1,61%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,47 TL 1,00%
Bağlantıyı kopyala