bitcoinBTC/TRY
1.090.783,75 TL 0,32%
ethereumETH/TRY
59.205,00 TL 0,93%
tetherUSDT/TRY
28,95 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
6.585,35 TL 0,08%
xrpXRP/TRY
17,52 TL 0,59%
solanaSOL/TRY
1.711,98 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
28,94 TL 0,01%
staked-etherSTETH/TRY
59.134,37 TL 0,79%
cardanoADA/TRY
10,86 TL 1,75%
dogecoinDOGE/TRY
2,41 TL 3,19%

Paylaş

BioKript: Anahtar Sende Değilse, Kripto Paran Sende Değildir (Sponsorlu)

biokript anahtar sende degilse kripto paran sende degildir sponsorlu

Biokript, dünyanın ilk hibrit, şeriat uyumlu kripto para birimi ticaret platformudur. İslami Mudarebe kar paylaşımı ilkeleri üzerine kurulmuştur. Karlar, Biokript ve yatırımcılar arasında eşit olarak bölünür. Biokript her ikisini birleştirerek merkezi ve merkezi olmayan özellikler ile güvenilir ve verimli bir çözüm sunacaktır.

Sorun

Kripto para ticaretinin çoğu, merkezi platformlarda gerçekleşir, iş yapmanın ne en güvenli ne de en etkili yoludur. Tamamen merkezi olmayan borsalarla kayma nedeniyle etkisiz, güvensizdir ve ticaret yapmak pahalıdır. 

Tamamen ademi merkeziyetçi olmaları nedeniyle, herkes bir bal küpü, hile veya düpedüz dolandırıcılık olabilecek tokenler yüzünden kullanıcılar 2022 yılına kadar tamamen merkezi olmayan ağlarda 2 milyar dolardan fazlasını kaybetmiştir.

Merkezi kripto ticaret platformlarının verimsizliğine yol açan sorunlar, 2017’de geliştirilen Biokript için ilham kaynağı oldu. Hedefi, aracının kaldırıldığı ve kullanıcıların kendi para kaynağı üzerinde tam kontrole sahip olduğu yer olarak kripto para sektörünün tam göbeğinde yer almasıydı.

Çözüm

Biokript, tüm ticaret gelirlerinin %50’sinin paylaşıldığı bir ekosistem oluşturmuştur.

BKPT belirtecine sahip olan yatırımcıları cüzdanlarındaki BKPT token sayısına bağlı olarak her ay aylık kar payları alabilir.

Gözetim dışı bir kripto para birimi ticareti yeri olarak Biokript, herhangi bir kullanıcı fonu tutmaz. Proje, traderların merkezi bir sistemin verimliliği ve basitliği ile işlem yapmalarını sağlar.

Kullanıcılar merkezi olmayan bir platformun emniyet ve güvenliğinin tadını çıkarırken platformdaki nakitleri üzerinde tam kontrole sahiptir. Biokript için birincil hedef pazar, merkezi platformlar nedeniyle maddi kayıp yaşayan veya merkeziyetçi yapılara karşı çıkan ve dünyanın her yerinden kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyen ancak şeriat uyum sorunları sebebiyle kararsız olan Müslümanlar için oluştururdu.

Ön Satış

Biokript, 7 Mart’tan 10  Mart’a kadar sürecek olan satış öncesi etkinliğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Bu özel etkinlik sırasında, katılımcılar resmi halka açık satıştan öncesinde indirimli bir oranda Biokipt tokenleri satın alma fırsatına sahip olacaklar. Biokript (4K) – The crypto revolution has begun

Biokirpt kripto ticaret platformu blok zinciri teknolojisi gücünden yararlanarak daha merkeziyetsiz ve güvenli bir dünya yaratmak için kendini adamıştır. Geleceğin bir parçası olmak için bu fırsatı kaçırmayın. Satış öncesi etkinliğe katılın ve Biokript tokenlerinizi alın!

Ön Satışa Katılmak için burayı kontrol edebilirsiniz:

BKPT Fuar Lansmanı

biokript anahtar sende degilse kripto paran sende degildir sponsorlu 2

Takım

Biokript’in tamamen kendini işine adamış harika ve tutkulu bir ekibi var. Küresel bir topluluğu desteklemek için tasarlanmış bir sistem, çeşitli ve deneyimli takım, hedeflerine ulaşarak büyük bir başarıya imza atıyor. 

Biokript’in CEO’su ve Kurucusu Adnan Alisic: “Kripto para birimi devrimi, kullanıcıların ademi merkeziyetçilik arzusuyla kendi fonlarını kontrol edebileceği düşüncesi ile başladı, ancak bugün kripto para ticaretinin çoğu merkezi platformlarda yapılıyor ve bu iş yapmanın en güvenli veya verimli yolu değildir.’’ dedi

Bizi daha yakından tanımak için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı kontrol edebilirsiniz. Telegram üzerinde 6 bin kişiden fazla katılımcısı olan harika bir topluluğumuz var. Ayrıca web sitemizde yer alan Whitepaper’dan Biokript ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Sosyal Bağlantılar

Web site:  https://www.biokript.com/

Telegram: https://t.me/biokript

Twitter:     https://twitter.com/biokript

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala