Son 24 Saatte 21,1 Milyon Shiba Inu (SHIB) Yakıldı

son 24 saatte 211 milyon shiba inu shib yakildi

Yakım işlemi, kripto paraların en dikkat çeken konularından biri. Özellikle son dönemde bu işlemler oldukça artış gösterdi. Twitter kullanıcısı Shibburn, Etherscan’ın verilerinden hareketle 21,1 Milyon Shiba Inu’nun (SHIB) dolaşımdan kaldırıldığını paylaştı.

21,1 Milyon Shiba Inu Yakıldı

Shiba Inu (SHIB) topluluğundan birçok ekip, Shiba Inu’yu yakmaya hala devam ediyor. Bunun yanında bu yakım işlemleri, token fiyatının yükselmesine yardımcı olmadığını da belirtelim. Shiba Inu topluluğu, günlük olarak milyonlarca SHIB yakmaya devam ederek, meme kripto para biriminin dolaşımdaki arzını küçültüyor. Shibburn Twitter hesabının bildirdiğine göre; son yirmi dört saat içinde toplam 21.104.209 SHIB yakıldı.

Twitter kullanıcısı Shibburn ayrıca SHIB yakma işlemleri hakkında veri sağlayan ve bunları doğrulamak için Etherscan’a bir bağlantı sağlayan yeni bir web sitesi başlattıklarını da duyurdu.

Ayrıca WhaleStats’te Shiba Inu tokenlerini tutan kripto cüzdanlarının sayısının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.140.151’e yükseldiği paylaştı.

Son olarak haberin yazımı esnasında Shiba Inu (SHIB) CoinMarketCap verilerine göre; 0.00003106 dolardan işlem gördüğünü belirtelim.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
459.838,63 TL 3,21%
ethereumETH/TRY
30.537,62 TL 5,64%
tetherUSDT/TRY
15,84 TL 0,06%
usd-coinUSDC/TRY
15,86 TL 0,08%
binancecoinBNB/TRY
4.744,77 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
4.689,64 TL 2,28%
xrpXRP/TRY
6,35 TL 6,53%
binance-usdBUSD/TRY
15,87 TL 0,03%
cardanoADA/TRY
8,08 TL 9,52%
solanaSOL/TRY
771,84 TL 10,26%
Bağlantıyı kopyala