bitcoinBTC/TRY
721.489,53 TL 0,56%
ethereumETH/TRY
43.936,69 TL 0,89%
tetherUSDT/TRY
27,33 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.793,63 TL 0,34%
xrpXRP/TRY
13,61 TL 1,00%
usd-coinUSDC/TRY
27,35 TL 0,06%
staked-etherSTETH/TRY
43.928,76 TL 0,82%
dogecoinDOGE/TRY
1,65 TL 0,30%
cardanoADA/TRY
6,67 TL 0,60%
solanaSOL/TRY
525,35 TL 1,43%

Paylaş

Cathie Wood, Hisse Alımlarına Yatırım Yapmaya Devam Ediyor

cathie wood hisse alimlarina devam ediyordvdf

Cathie Wood liderliğinde ARK Investment Management yatırımlarına devam ediyor. ARK Investment Management son dönemde yaptığı Coinbase hamleleri ile dikkatleri üzerine çekerken, bu kez şirket Block hissesi satın aldığını açıkladı.

Cathie Wood, 19.9 Milyon Dolarlık Block Hissesi Satın Alıyor

ARK Invest CEO’su Cathie Wood, 21 milyon dolarlık Coinbase hissesi satın aldıktan sonra, Block hisselerine 19,9 milyon dolar daha ekledi. Cathie Wood SEC tarafından açılan davaların ortasında şirket hisselerini almaktan vazgeçmedi. Bu çerçevede SEC davasını takip eden günlerde Coinbase’in hisse fiyatı düştü, ancak aynı dönemde Block’un hisseleri bir artış gördü.

cathie wood hisse alimlarina yatirim yapmaya devam ediyorfh

Yeni hisselerin 240.174 adedi ARK Innovation (ARKK) ETF’sine, 39.099 adedi ARK Next Generation Internet’e (ARKW) ve kalan 26.300 hisse ARK Fintech Innovation’a (ARKF) eklendi.

Cathie Wood, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Daha fazla suç faaliyeti için artan düzenleyici inceleme altında Binance var, dolandırıcılık da bunlardan biri, bu nedenle Coinbase için rekabet ortadan kalkıyor, bu yüzden bu Coinbase için uzun vadede iyi bir şey.

Birçoğu davaların kripto şirketlerine zarar verdiğini düşünürken, Wood kısa süre önce Binance’e yöneltilen daha sert suçlamaların sonunda Coinbase‘in lehine sonuçlanabileceğini söyledi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala