Cathie Wood, Coinbase Yatırımlarına Devam Ediyor

cathie wood coinbase yatirimlarina devam ediyor

Cathie Wood liderliğinde ARK Investment Management yatırımlarına devam ediyor. ARK Investment Management bir hafta içinde ikinci kez Coinbase hisse alımı yaptı.

ARK Investment Yeni Coinbase Hissseleri Almayı Sürdürüyor

ARK Investment Management (ARK) tarafından gönderilen bir yatırımcı bilgilendirme notuna göre ARK, kripto para borsası Coinbase yatırımlarına devam ediyor. Notta paylaşılanlara göre ARK, Coinbase’in 74.792 hissesini daha ARK Innovation ETF’ye ekledi.

cathie wood coinbase yatirimlarina devam ediyor 2

Alınan hisselerin değeri, kripto para borsası Coinbase’in çarşamba günü 43.79 dolarlık son kapanış fiyatı baz alındığında yaklaşık olarak 3.28 milyon dolarlık değere sahipti. Haberin yazımı esnasında piyasa öncesi işlemlerle birlikte hisseler yüzde 3 oranında artış gösterdi. Bununla birlikte hisseler son olarak 44.7 dolardan işlem görüyor.

ARK Investment Management’in bu satın alma hamlesi, kısa bir süre önce 1.45 milyon dolarlık Coinbase hissesi almasının bir gün sonrasında geldi. ARK Investment Management bu satın alımında 33.756 Coinbase hissesi satın almıştı.

Müşteri bilgilendirme notunda ayrıca ARK’ın 8.5 milyon dolar değerinde 69.060 adet Tesla hissesi eklediğini de belirtti. Son olarak Coinbase’in hisseleri, kripto para borsasının maliyet düşürmek için çalışan sayısını düşürme kararının ardından hisseleri yüzde 26 oranında artmıştı.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
432.321,71 TL 1,56%
ethereumETH/TRY
30.707,13 TL 2,04%
tetherUSDT/TRY
18,84 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.145,15 TL 1,43%
usd-coinUSDC/TRY
18,82 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
7,53 TL 2,43%
binance-usdBUSD/TRY
18,82 TL 0,03%
cardanoADA/TRY
7,46 TL 0,43%
dogecoinDOGE/TRY
1,73 TL 2,66%
okbOKB/TRY
845,37 TL 2,74%
Bağlantıyı kopyala