Tinder Yetkilisi Web3 Oyun Stüdyosuna Katıldı

tinder yetkilisi web3 oyun studyosuna katildi

Web3 tabanlı oyun şirketleri büyümeye devam ediyor. Tinder’on eski baş ürün sorumlusu Josh Sell, web3 oyun stüdyosuna katıldı.

Web3 Oyun Stüdyosu N3twork Büyümeye Devam Ediyor

Tinder’ın eski baş ürün sorumlusu olarak görev yapan Josh Sell, yeni görev alacağı şirketi açıkladı. Sell tarafından yapılan açıklamada web3 oyun şirketi olan N3twork Studios’un baş işletme sorumlusu olarak işe başlayacağını belirtti.

tinder yetkilisi web3 oyun studyosuna katildi 2

Son dönemde sayıları artmakta olan Blokchain odaklı bir oyun işletmesi olan N3twork Studios, mobil RPG Legendary: Game of Heroes oyunu ile ön plana çıkmıştı.

Bununla birlikte N3twork Studios’un geliştirme aşamasında olan iki RPG oyunu daha bulunuyor. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Sell, işletmenin yeni oyun projelerini yönetmeye devam edecekken, N3twork Studios’un Başkanı Matt Richetti’ye de destek olacak. Konu hakkında açıklama yapan Josh Sell şu ifadeleri kullandı:

Şirkete dahil olmadan önce tanıştığım kişilerin hepsi, özünde tüketici deneyimi tarafından motive edilmiş olduğunu gördüm. Kişilerin görüşleri web3’ün gerçek ve sürekli oyuncu yararlarının nasıl olabileceği konusunda düşünceleri benim düşüncelerimle birebir örtüşüyordu.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
434.612,74 TL 1,05%
ethereumETH/TRY
30.130,34 TL 2,03%
tetherUSDT/TRY
18,85 TL 0,16%
usd-coinUSDC/TRY
18,85 TL 0,10%
bnbBNB/TRY
5.821,11 TL 2,18%
xrpXRP/TRY
7,80 TL 2,13%
binance-usdBUSD/TRY
18,83 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
7,40 TL 5,38%
dogecoinDOGE/TRY
1,73 TL 7,74%
matic-networkMATIC/TRY
21,64 TL 4,82%
Bağlantıyı kopyala