Coinbase, Likiditeyi Artırmak için Broadridge Financial ile Anlaştı

coinbase likiditeyi artirmak icin broadridge financial ile anlasti

Kripto para borsaları likitide sıkıntısıyla savaşmaya devam ediyor. Birçok kripto şirketi, piyasadaki sıkıntıları iyileştirmek için yeni anlaşmalar yapıyor. Kripto para borsası Coinbase (COIN), likiditesini iyileştirmek için fintech şirketi Broadridge Financial Solutions (BR) ile birlikte çalışacağını açıkladı.

Coinbase’ten Likiditeyi İyileştirmek İçin Yeni İş Birliği

Kripto para borsası Coinbase, likiditesini iyileştirmek adına fintech şirketi Broadridge Financial Solutions ile güçlerini birleştiğini duyurdu.

coinbase likiditeyi artirmak icin broadridge financial ile anlasti.jpg

Fintech şirketi Broadridge, Coinbase’e birden fazla yerden tedarik ederek likiditeyi artıran NYFIX yönlendirme ağını sunacak.

Broadridge Trading and Connectivity Solutions başkanı Ray Tierney’e göre, bu anlaşma kripto ticaretinin kurumsal pazarlara ulaşmasını sağlayacak.

Broadridge, bu yıl kripto para piyasasına giren geleneksel finans şirketleri arasında yer alıyor. Yatırım devi KKR, bu haftanın başlarında Sağlık Hizmetleri Stratejik Büyüme Fonu’nu Avalanche Blockchain ağında kullanıma sunmuştu. Varlık yöneticisi BlackRock da, ağustos ayında Coinbase ile ortaklık kurmuş ve kurumsal müşterilerine kripto hizmeti sunacağını duyurmuştu.

Ayrıca belirtmek gerekirse geçtiğimiz günlerde kripto borsası Coinbase, Tornado Cash yaptırımlarının ardından ABD Hazine Bakanlığı aleyhine dava açtığını duyurmuştu. Davanın henüz sonuçlanmadığı bildiriliyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
350.819,20 TL 2,40%
ethereumETH/TRY
24.645,87 TL 4,79%
tetherUSDT/TRY
18,38 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
18,38 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
5.152,01 TL 3,61%
xrpXRP/TRY
9,00 TL 1,54%
binance-usdBUSD/TRY
18,34 TL 0,67%
cardanoADA/TRY
8,50 TL 2,45%
solanaSOL/TRY
624,40 TL 7,67%
dogecoinDOGE/TRY
1,20 TL 8,55%
Bağlantıyı kopyala