KKR, Özel Sermaye Fonunu Avalanche’ta Kullanıma Sundu

kkr ozel sermaye fonunu avalancheta kullanima sundu

Büyüyen kripto para dünyası, özel fonlarla birlikte daha da büyüyor. Fonlar ve yatırımlar, piyasa için önemli bir konumda yer alıyor. Son olarak Amerikan yatırım şirketi KKR, Sağlık Hizmetleri Stratejik Büyüme Fonu’nu Avalanche Blockchain ağında kullanıma sundu.

KKR, Avalanche’da Özel Sermaye Fonu’nu Kullanıma Sundu

Yatırım devi KKR, Özel Sermaye Fonu’nun bir kısmını en aktif Blockchain ağlarından birisi olan Avalanche’da kullanıma sundu.

kkr ozel sermaye fonunu avalancheta kullanima sundu

2021’in sonunda 471 milyar dolarlık varlığa sahip olan KKR yaptığı basın açıklamasına göre, yeni yatırımcıların katılımını üstlenecek dijital varlık yönetimi platformu Securitize Capital ile çalışıyor.

Kullanıclar, Securitize ile Avalanche Blockchain ağına tokenize edilmiş fon aracılığıyla KKR’ye yatırım yapabilecek.

KKR, tokenleştirilmiş sağlık bakım fonunun bireysel yatırımcılara daha erişilebilir bir yatırım aracı sağlayacağını belirtiyor.

KKR’de ABD özel servetinin genel müdürü ve eş başkanı Dan Parant konuyla ilgili olarak şöyle konuştu:

Operasyonel verimsizlikleri dijitalleştirme ve bireysel yatırımcılar için kullanım kolaylığını artırma yeteneği ile Blockchain teknolojisi, özel pazarların geleceğinde önemli bir rol oynama potansiyeline sahip.

Securitize CEO’su Carlos Domingo ise “Bu yeni fon, kurumsal kaliteli ürünlere daha verimli erişim sağlayarak özel sermaye yatırımlarına erişimi demokratikleştirme yolunda önemli bir adım” dedi.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
374.707,42 TL 0,22%
ethereumETH/TRY
25.312,49 TL 0,61%
tetherUSDT/TRY
18,59 TL 0,21%
bnbBNB/TRY
5.469,32 TL 0,22%
usd-coinUSDC/TRY
18,56 TL 0,19%
xrpXRP/TRY
9,23 TL 2,32%
binance-usdBUSD/TRY
18,53 TL 0,15%
cardanoADA/TRY
8,02 TL 0,28%
solanaSOL/TRY
630,98 TL 0,54%
dogecoinDOGE/TRY
1,21 TL 0,31%
Bağlantıyı kopyala