bitcoinBTC/TRY
723.484,02 TL 0,66%
ethereumETH/TRY
43.377,85 TL 1,16%
tetherUSDT/TRY
27,11 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.716,98 TL 0,09%
xrpXRP/TRY
13,88 TL 1,49%
usd-coinUSDC/TRY
27,15 TL 0,15%
staked-etherSTETH/TRY
43.297,04 TL 1,04%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 0,06%
cardanoADA/TRY
6,66 TL 0,81%
solanaSOL/TRY
532,08 TL 0,77%

Paylaş

Cardano (ADA) Cüzdan Sayısı 3,5 Milyona Ulaştı

cardano ada cuzdan sayisi 35 milyona ulasti

Son zamanlarda popüler altcoin Cardano (ADA) önemli bir ivme kazandı. Vasil Hard Fork güncellemesini bekleyen Cardano, yeni bir kilometre taşına daha ulaştı. Güncellemeden önce Cardano (ADA) cüzdan sayısı 3,5 milyona çıktı.

Cardano (ADA) Cüzdan Sayısında Yeni Kilometre Taşı

Dün Cardano Blockchain ağında çalışan Plutus tabanlı akıllı sözleşmelerinin sayısında rekora ulaşıldığını aktarmıştık. Bugün Cardano, yeni bir rekor kırdı. Popüler altcoinin cüzdan sayısı 3,5 milyona ulaştı.

24 Aralık 2021’de Cardano cüzdan sayısı 2,5 milyondu. O zamandan beri 1 milyondan fazla ADA cüzdanı eklendi.

Cardano Blockchain Insights verilerine göre, ADA cüzdan sayısı 3.500.565 adet. Buna göre Cardano, kripto piyasasındaki çöküşr rağmen son 6 ayda 500.000’den fazla yeni sahip eklemeyi başardı.

Cardano ada

Cardano ağı bu yıl içinde önemli bir gelişme kaydetti. Cardano ekibi, projeyi büyütmek ve geliştirmek için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Yeni güncelleme Vasil Hard Fork için temkinli ve dikkatli davranan Cardano, güncellemenin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini istiyor.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, geçtiğimiz günlerde “Bazen ne kadar sürerse sürsün insanların güzel şeyler inşa etmesine izin vermeniz gerekir” şeklinde bir paylaşım yapmıştı. Paylaşımın altına birçok kullanıcıdan yorum gelmiş ve paylaşımın Cardano’yla ilişkili olabileceği belirtilmişti.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala