bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 69,623.65 1.39%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,896.12 1.36%
bnb
BNB (BNB) $ 604.17 0.55%
solana
Solana (SOL) $ 171.08 4.40%
xrp
XRP (XRP) $ 0.535871 1.20%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.467565 1.69%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.16926 1.28%

Hong Kong spot ETF’leri işleme başladı!

Hong Kong’da başlatılan spot Bitcoin ve Ethereum ETF‘leri, ABD’deki spot Bitcoin ETF’lerin başlangıcındaki performansla kıyaslandığında beklentileri karşılamadı. İlk işlem gününde, Hong Kong’daki spot Bitcoin ve Ethereum ETF’lerinin toplam işlem hacmi sadece 87,58 milyon Hong Kong Doları (yaklaşık 11,2 milyon ABD doları) olarak kaydedildi. 

Tether’den üç ayda 4,5 milyar dolar kâr

Öte yandan, Tether Holdings’in 2024’ün ilk çeyreğindeki finansal sonuçları oldukça etkileyici. Şirket, ilk çeyrekte 4,52 milyar dolarlık rekor bir net kar açıkladı. Bu kar, özellikle ABD Hazine tahvilleri, Bitcoin ve altın gibi çeşitli finansal varlıklardan elde edilen kazançlar sayesinde gerçekleşti. 

Apple ve Google arasındaki yapay zeka çekişmesi 

Silikon Vadisi’ndeki yapay zeka rekabeti ete kemiğe büründü. Apple, Google’ın yapay zeka uzmanlarını transfer ederek, kritik bir hamlede bulundu. Apple’dan Google’a geçen çalışan sayısı 36. Yakın zamanda İsviçreli iki yapay zeka startup’ını bünyesine katan Apple bu alanda agresif bir strateji izliyor.

Paribu Araştırma İçerikleri Yöneticisi Nergis Karababa, Emirhan Erdoğan’ın canlı yayınında BTCHaber TV’de değerlendirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala