Binance NFT Pazaryerine Polygon Desteği

polygonun zkevm betasi gelecek ay yayinlaniyor

Kripto para borsası Binance son dönemde yaptığı açıklamalar ve çalışmalar ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. Çıkan son habere göre Binance, NFT pazaryeri Polygon ağının, NFT ekosistemini daha da genişleterek desteklenen zincirler listesine eklendiğini duyurdu.

Binance NFT Pazaryerine Polygon Desteği Geldi

Binance, NFT pazaryeri Polygon ağının, NFT ekosistemini daha da genişleterek desteklenen zincirler listesine eklendi. Böylece kullanıcılar artık Binance NFT Marketplace’te Polygon ağından NFT satın alabilecek, para yatırabilecek, çekebilecek ve listeleyebilecek.

binance kripto odeme bifinity 1

Ayrıca kullanıcılar, spot cüzdanlarında MATIC veya herhangi bir token bulundurarak Binance NFT pazaryerinde NFT ticareti yapabilecekler.

Borsa resmi web sitesi üzerinden konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Şu anda, Binance NFT Pazar Yeri’nde yalnızca Polygon ağındaki seçili ERC-721 NFT Koleksiyonları mevcuttur. Binance NFT, daha fazla NFT koleksiyonunu düzenli olarak entegre edecek. Ayrıca Binance NFT pazaryerinde NFT’leri listelemek ve ticaretini yapmak için kullanıcıların kimlik doğrulamasını tamamlamak gerekir.

Ayrıca Binance ile ilgili son zamanlardaki gelişmelerden birini hatırlatmadan geçmeyelim. Binance.US tarafından yapılan son açıklamaya göre Voyager Digital varlıklarının satın alınması için gereken izinler alındı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
533.913,60 TL 1,34%
ethereumETH/TRY
33.971,06 TL 1,48%
tetherUSDT/TRY
19,17 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.029,56 TL 0,50%
usd-coinUSDC/TRY
19,17 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
10,27 TL 2,74%
cardanoADA/TRY
7,13 TL 3,86%
staked-etherSTETH/TRY
33.857,11 TL 1,68%
dogecoinDOGE/TRY
1,42 TL 2,09%
matic-networkMATIC/TRY
20,76 TL 3,16%
Bağlantıyı kopyala