bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 71,133.06 6.67%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,666.88 18.79%
bnb
BNB (BNB) $ 619.53 7.63%
solana
Solana (SOL) $ 181.22 2.39%
xrp
XRP (XRP) $ 0.536607 4.53%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.499315 7.30%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.162996 8.28%

Bitget yeni listelemesi BlackCardCoin’i duyurdu

bitget btch 1

Dünyanın lider kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget, en son blok zinciri teknolojisini geleneksel bankacılığın rahatlığıyla kusursuz bir şekilde harmanlayarak, işlemlerin anında ve eksiksiz hesap yönetiminin standart olduğu bir dünya sunan BlackCardCoin’i (BCCOIN) listeledi. Bitget, BlackCardCoin listelemelesi kapsamında kullanıcılarına özel olarak oluşturduğu kampanyayı da duyurdu.

featured image

Türkiye’ye özel kampanyaya göre Bitget kullanıcıları arkadaşlarını davet edip BlackCardCoin (BCCOIN) işlemleri yapacak ve BCCOIN Alım-Satım Şenliğine katılarak 10.000 USDT değerinde ödül havuzunu paylaşabilecek. 24 Nisan 2024-30 Nisan 2024 tarihleri arasında oluşturulan bu özel kampanyada sırasıyla 4 özel etkinlik planlandı. 

Kampanya genelinde oluşturulan fırsatlara göre, yeni kullanıcılara özel olacak şekilde “Kayıt Olma ve USDT Airdrop’u Kazanma” seçeneği, net yatırma işlemi gerçekleştirerek yüzde 20 oranında işlem bonusu kazanma, BlackCardCoin (BCCOIN) alım-satım işlem hacminizi artırarak işlem hacminize bağlı olarak BCCOIN kazanma fırsatı ve son olarak basit paylaşım ve takip görevlerini tamamlayarak, 25 USDT değerinde BCCoin kazanılabileceği bildirildi.

Kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto varlık platformu ve Web3 şirketidir. 100’den fazla ülke ve bölgede 20 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget borsası, öncü Copy Trade özelliği ve diğer işlem çözümleriyle kullanıcıların daha akıllı işlemler yapmalarına yardımcı olmayı taahhüt eder. Eskiden BitKeep olarak bilinen Bitget Wallet, cüzdan işlevselliği, swap, NFT Pazar Yeri, DApp tarayıcısı ve daha fazlasını içeren bir dizi kapsamlı Web3 çözümü ve özelliği sunan dünya standartlarında çok zincirli bir kripto cüzdanıdır. Bitget, efsanevi Arjantinli futbolcu Lionel Messi ve resmi eSpor etkinlikleri organizatörü PGL de dahil olmak üzere güvenilir ortaklarla yaptığı iş birlikleri aracılığıyla bireylere kriptoyu benimsemeleri için ilham veriyor.

Daha fazla bilgi için: Web Sitesi | Twitter | Telegram | LinkedIn

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala