Anonim Bir Balina Büyük Miktarda Ethereum (ETH) Satın Aldı

anonim bir balina buyuk miktarda ethereum eth satin aldi

Kripto para piyasasında balinalar, kripto para birimlerinin hareketlenmesinde önemli bir rol oynuyor. Bu alımlar ne kadar fazla olursa varlıkların hareketlenmesi de o kadar fazla oluyor. Anonim bir balinanın veya büyük yatırımcının 1.228 dolar fiyatla çok fazla Ethereum (ETH) aldığı ortaya çıktı.  

Anonim Balina, Büyük Bir Ethereum Alımı Yaptı

Binance ve başka bir merkezi borsadaki ETH/USD çiftinde büyük miktarda Ethereum alımları ortaya çıktı.

Bu satın alımın Ethereum fiyat grafiğine yansıması beklenirken ETH hiç hareket etmedi, bu da büyük satın almanın büyük satışa yol açtığını gösteriyor.

anonim bir balina buyuk miktarda ethereum eth satin aldi

Alım ve satım emirleri arasındaki dengesizlik yüksek seviyelerde, bu nedenle piyasaya enjekte edilen her türlü satın alım, büyük kurumlar piyasada olmadığı sürece Ethereum‘un değerinde bir artışın söz konusu olmadığı gözüküyor.

Hatırlatacak olursak Ethereum yeni yükseltmesi Gray Glacier‘in yayın tarihi duyurmuştu. Ethereum ağının 15.050.000 blokta veya 29 Haziran 2022 Çarşamba günü planlanmış bir ağ yükseltmesi gerçekleştirmesi bekleniyor.

Son olarak popüler kripto para birimi Ethereum’un güncel durumuna bir göz atalım. ETH haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre; 1,224,86 dolardan işlem görüyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
390.606,27 TL 7,48%
ethereumETH/TRY
31.268,78 TL 6,07%
tetherUSDT/TRY
17,97 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
17,94 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.099,31 TL 8,16%
binance-usdBUSD/TRY
17,98 TL 0,19%
xrpXRP/TRY
6,18 TL 8,87%
cardanoADA/TRY
8,48 TL 13,00%
solanaSOL/TRY
653,16 TL 11,63%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 13,62%
Bağlantıyı kopyala