Ralph Lauren’in Miami Mağazası Kripto Ödemelerini Kabul Edecek

ralph laurenin miami magazasi kripto odemelerini kabul edecek

Dünyanın en büyük moda markalarından birisi olan ABD merkezli Ralph Lauren, bir süredir Web3 alanında varlık göstermek için çalışmalar yapıyordu. Şirket tarafından yapılan son açıklamada, Ralph Lauren’in Miami’nin Tasarım Bölgesi’nde yeni açılan mağazasında kripto para ödemelerinin kabul edileceği belirtildi.

Ralph Lauren, Kripto ile Ödeme Kabul Eden Markalar Arasına Katıldı

ABD merkezli moda devi Ralph Lauren, Miami’de açmış olduğu yeni mağazasında, kripto para birimleri ile ödeme kabul edeceğini açıkladı. Şirket tarafından yapılan bir basın açıklamasına göre, müşterilerin Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Polygon’un kripto para birimi olan MATIC’i kullanarak mağazadan alışveriş yapabilecekleri belirtildi. Şirket kripto para birimleri ile ödeme kabul edebilmek için BitPay ile ortaklık kurduğunu da dile getirdi.

ralph laurenin miami magazasi kripto odemelerini kabul edecek 2

Ralph Lauren’ın kripto para birimleri ile ödeme kabul etmesine ek olarak, Poolsuite NFT üyelik koleksiyonunun mevcut sahiplerine hediye edilecek bir NFT koleksiyonunun çıkarılması için Web3 topluluğu Poolsuite ile de ortaklığın kurulduğu açıklandı. Üyeler bu sayede, “özel bir etkinliğe” erişim hakkı kazanabilecek ve “Leisurist” avatarlarını kullanabilecek. Son olarak şirket geçtiğimiz aylarda Fortnite ve Roblox oyunlarında dijital giyim koleksiyonlarını yayınlamıştı.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
557.262,05 TL 0,66%
ethereumETH/TRY
38.229,84 TL 0,24%
tetherUSDT/TRY
20,17 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
6.253,00 TL 0,74%
usd-coinUSDC/TRY
20,15 TL 0,08%
xrpXRP/TRY
10,63 TL 5,43%
cardanoADA/TRY
7,65 TL 0,45%
staked-etherSTETH/TRY
38.226,01 TL 0,16%
dogecoinDOGE/TRY
1,46 TL 0,74%
matic-networkMATIC/TRY
18,18 TL 0,86%
Bağlantıyı kopyala