Quidd, NFT’ler İçin Yeni Bir Özelliği Kullanıma Sundu

quidd nftler icin yeni bir ozelligi kullanima sundu

NFT‘ler her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Bununla birlikte birçok şirket NFT sektörüyle ilgili yeni çalışmalar yapıyor. Şirketler NFT sektörünün canlanması ve daha fazla kişiye ulaşması için platformlarına yeni özellikler ekliyor. Bu kez Quidd‘ten, konuyla ilgili bir adım attı.

Quidd, Platformuna NFT’ler İçin Yeni Bir Özellik Getirdi

Animoca Brands’ın yan kuruluşu olan dijital koleksiyon platformu Quidd, Mintables adlı Ethereum Blockchain ağında dijital koleksiyonlar için yeni bir özellik başlattığını duyurdu.

quidd nftler icin yeni bir ozelligi kullanima sundu

Şirket, getirdiği yeni özellikle kullanıcıların NFT oluşturmasını kolaylaştıracak, NFT’lerin maliyetini ve karmaşıklığını azaltacak.

Animoca’dan yapılan açıklamaya göre Mintables, ilk defa NFT oluşturanlar ve bu sektöre yeni girenler için kripto para birimi ihtiyacını ortadan kaldıracak. NFT’ler OpenSea gibi popüler platformlarda çalışabilir durumda olacak.

Quidd kurucu ortağı ve CEO’su Michael Bramlage konuyla ilgili şöyle konuştu:

Mintables ile gerçek dijital mülkiyete ek olarak kullanıcı seçimi sunuyoruz. Dijital bir öğenin hangi platformda olması gerektiğine neden platform karar veriyor? Mintables girişimiyle bunu değiştirmek istiyoruz. Bu özellikle koleksiyonculara gerçek bir güç veriyoruz.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
382.355,76 TL 7,33%
ethereumETH/TRY
29.502,47 TL 10,64%
tetherUSDT/TRY
18,08 TL 0,07%
usd-coinUSDC/TRY
18,06 TL 0,20%
bnbBNB/TRY
5.158,71 TL 2,43%
binance-usdBUSD/TRY
18,12 TL 0,09%
xrpXRP/TRY
6,17 TL 6,05%
cardanoADA/TRY
8,34 TL 6,87%
solanaSOL/TRY
663,78 TL 4,03%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 5,35%
Bağlantıyı kopyala