bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 70,942.01 1.40%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,535.22 0.35%
bnb
BNB (BNB) $ 622.42 5.04%
solana
Solana (SOL) $ 172.83 1.33%
xrp
XRP (XRP) $ 0.608664 0.01%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.586005 0.83%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.199982 2.98%

Hong Kong’un İlk Tam Lisanslı Kripto Para Borsası Yolda

Hong Kongun Ilk Tam Lisansli Kripto Para Borsasi Yolda 2

Hong Kong yakında ilk tam lisanslı kripto para borsasına sahip olabilir: Cuma günü Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu’ndan (SFC) onay alan OSL Digital Securities ilk tam lisanslı kripto para borsası olma yolunda ilerliyor.

Ön onay, Fidelity destekli BC Group’un bir yan kuruluşu olan OSL’yi geçtiğimiz Kasım ayında açıklanan sanal varlık rejimi SFC kapsamında, otomatik dijital varlık ticareti hizmetleri sunan lisanslı ilk borsalardan biri olmaya yaklaştırıyor.

Reuters’e göre tam lisans, OSL’nin açıklanmayan koşulları karşılamasına bağlıdır. SFC, kara para aklamayı önleme (AML) ve müşterinizi tanıyın (KYC) gibi uygulama endişelerine yanıt olarak; sanal varlık denetimini güçlendiren nadir bölgesel düzenleyiciden biridir.

Gözlemcilerin kripto para yaklaşımı artık sanal varlık borsalarını, gözetim açısından geleneksel menkul kıymetler aracı kurumları gibi ele alıyor. Bununla birlikte bu bir “tercihli” sistem olarak göze çarpıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala