bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,873.92 2.84%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,199.15 1.61%
bnb
BNB (BNB) $ 604.19 4.22%
solana
Solana (SOL) $ 157.04 5.41%
xrp
XRP (XRP) $ 0.55712 6.16%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.516733 3.48%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.161361 1.85%

Finans Kuruluşları Önümüzdeki On Yıl İçinde Portföylerinde Bitcoin Bulunduracak

finans kuruluslari onumuzdeki on yil icinde portfoylerinde bitcoin bulunduracak

Kripto para dünyasının ünlü ismi Anthony Pompliano ile makro yatırımcı Dan Tapiero Pompliano’nun “The Pomp Podcast” yayınında buluştu. Tapiero, finans kuruluşlarının önümüzdeki on yıl içinde portföylerinin %5’inde Bitcoin bulunduracaklarını söyledi.

Dijital varlık özsermaye fonu 10T Holdings’in kurucu ortağı olan Tapiero, önümüzdeki on yıl içinde 15 trilyon dolarlık servetin Bitcoin ve altına akacağına inanıyor. Ona göre finans kurumları on yıl içinde portföylerinin %10’unda altın, %5’inde ise Bitcoin bulunduracaklar.

Bitcoin Altından Daha Büyük

Tapiero, gelecekte altın ile Bitcoin’in bir arada var olup olmayacağına da değindi. Ona göre Bitcoin, altından daha büyük ve internetin değer protokolü olabilecek nitelikte.

Wall Street’te 25 yıllık deneyime sahip usta yatırımcı, Bitcoin’in altından daha iyi performans göstereceğine şüphe olmadığını söyledi ve insanların bu konu hakkında konuşmayı bırakması gerektiğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala