Dripto, Shiba Inu’yu (SHIB) Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Etti

dripto shiba inuyu shib odeme yontemi olarak kabul etti

Kripto para birimleri şirketler tarafından her geçen gün daha çok benimseniyor. Bununla birlikte kripto paraları ödeme yöntemi olarak kabul eden şirketlerin sayısında da hızla artış yaşanıyor. Spor ayakkabı ve lüks ürünlerin online satışını yapan Dripto platformu, Shiba Inu’yu (SHIB) ödeme yöntemleri arasına ekledi.

Dripto’dan Shiba Inu Adımı

Kullanıcılar, Dripto’da Shiba Inu ile spor ayakkabı satın alabilecek. Dripto online platformunda kullanıcılar, spor ayakkabı, kıyafet ve lüks aksesuarları Shiba Inu ile alıp satabilecek.

Geçtiğimiz günlerde metaverse’e giriş yaptığını duyuran küresel yazılım şirketi SAP, bu kez kripto para birimlerini kabul etmek için BitPay ile bir ortaklık kurdu. SAP Commerce Cloud, farklı ödeme seçenekleri için ödeme hizmeti sağlayıcıları ile entegrasyon sağlamaya başladı.

78 Milyondan Fazla SHIB Yakıldı

Shibburn’e göre, son 24 saat içinde 78.446.020 SHIB tokeni yakıldı ve dokuz işlem yapıldı.

WhaleStats’a göre SHIB, son 24 saatteki en büyük 100 ETH balinası arasında işlem hacmi bakımından ilk 10 kripto para arasında yer aldı. IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, büyük işlemler de son bir günde yüzde 54 arttı.

dripto shiba inuyu shib odeme yontemi olarak kabul etti

Son olarak Shiba Inu’nun durumuna bir göz atalım. CoinGecko verilerine göre; haberin yazımı esnasında SHIB 0,000001091 dolardan işlem görüyor

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
380.891,14 TL 7,67%
ethereumETH/TRY
29.446,96 TL 10,28%
tetherUSDT/TRY
18,10 TL 0,06%
usd-coinUSDC/TRY
18,08 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.170,46 TL 2,23%
binance-usdBUSD/TRY
18,10 TL 0,09%
xrpXRP/TRY
6,17 TL 6,20%
cardanoADA/TRY
8,27 TL 7,89%
solanaSOL/TRY
662,88 TL 3,94%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 5,34%
Bağlantıyı kopyala