Coinbase, Solana Staking Hizmeti Sunuyor

coinbase solana staking hizmeti sunuyor

Kripto para şirketleri artan rekabet ortamında kullanıcılarına yeni hizmetler sunmak için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Kripto para borsası Coinbase, artık Solana‘yı stake edilebileceğini duyurdu.

Solana, Coinbase’de Stake Edilebilecek

Kripto para borsası Coinbase, platformundaki teknik ayrıntılarla ilgilenerek, günlük kullanıcıları için staking işlemini daha erişilebilir hale getireceğini açıkladı.

Coinbase, staking ödül tekliflerini Solana’yı da içerecek şekilde genişletti.

coinbase solana staking hizmeti sunuyor

Bir kullanıcının Solana’yı stake etmesi için gereken minimum başlangıç ​​bakiyesi 1 dolar. Ödemeler her yedi günde bir gerçekleşmektedir.

Coinbase’de stake edilebilecek tokenler arasında Ethereum, Algorand, Cosmos, Tezos, Dai ve Cardano bulunuyor. Coinbase, Solana’yı da bu kripto paraların arasına eklediğini duyurdu. Kullanıcılar, Coinbase platformunu kullanarak tokenları daha kolay stake edecek ve ödüller kazanabilecek.

Bir Coinbase kullanıcısının, Solana’yı stake etmek için kimliğinin platformda doğrulanması ve firmanın destek sayfasında belirtildiği gibi stake etmeye izin verilen bir konumda yer alması gerekiyor.

Hatırlatacak olursak geçtiğimiz günlerde Coinbase, uygun kullanıcıların Polygon üzerinden Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) ve USD Coin (USDC) gönderimi – alımı yapabileceğini ve Solana üzerinden de USD Coin (USDC) gönderimi – alımı yapabileceğini aktarmıştı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
446.270,34 TL 4,00%
ethereumETH/TRY
34.532,30 TL 5,48%
tetherUSDT/TRY
17,96 TL 0,15%
bnbBNB/TRY
5.965,15 TL 0,16%
usd-coinUSDC/TRY
17,98 TL 0,54%
xrpXRP/TRY
6,91 TL 2,33%
cardanoADA/TRY
9,81 TL 2,37%
binance-usdBUSD/TRY
18,02 TL 0,87%
solanaSOL/TRY
811,82 TL 7,97%
polkadotDOT/TRY
171,04 TL 0,90%
Bağlantıyı kopyala