Bored Ape Yacht Club’ın Toplam Satışları 1 Milyar Doları Aştı

bored ape yacht clubin toplam satislari 1 milyar dolari asti

NFT koleksiyonu denildiğinde akla ilk gelenler arasında olan Bored Ape Yacht Club‘ın toplam satışları 1 milyar doları aştı. CryptoSlam veri sitesine göre; 10.000 parçalık koleksiyonun, toplam satış rakamı şu anda 1,03 milyar dolar olarak belirlendi.

Bored Ape Yacht Club Koleksiyonun Toplam Satışları 1,03 Milyar Dolar

NFT sektörünün popüleritesi her geçen gün artıyor. Bu artış ile beraber NFT koleksiyonlarının satışlarında da gözle görülür bir artış yaşanıyor. CryptoSlam veri sitesine göre; 10.000 adet NFT’lik koleksiyona sahip Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonunun toplam satışlarının 1 milyar doları aştı.

bored ape yacht clubin toplam satislari 1 milyar dolari asti 2
Kaynak: CryptoSlam

Bunun yanında Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonuna 2021’in son haftalarında, özellikle çoğu rapçi olan ünlüler arasında oldukça popülerdi. Martin Garrix, Post Malone, Diplo ve DJ Khaled, gibi sanatçılar ilgi gösterdi. Bu sanatçıların yanında geçtiğimiz günlerde belirttiğimiz üzere ünlü rapçi Eminem, Bored Ape Yacht Club NFT eserini 450 bin dolara satın almıştı. Hemen arkasından sanatçı profil resmini NFT olarak değiştirmişti.

Ayrıca Bored Ape Yacht Club, 1 Ocak’tan bu yana yaklaşık 55 milyon dolarlık satış ile beraber yeni yıla güçlü bir giriş yaptı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 498.031,68 TL 3,69%
ethereum
Ethereum (ETH) 33.227,42 TL 5,04%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 0,19%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.151,94 TL 6,25%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,37 TL 0,07%
cardano
Cardano (ADA) 14,17 TL 0,49%
solana
Solana (SOL) 1.292,90 TL 9,45%
xrp
XRP (XRP) 8,21 TL 3,24%
terra-luna
Terra (LUNA) 874,00 TL 0,79%
polkadot
Polkadot (DOT) 251,42 TL 7,58%
Bağlantıyı kopyala