bitcoinBTC/TRY
740.635,73 TL 2,32%
ethereumETH/TRY
45.312,68 TL 3,55%
tetherUSDT/TRY
27,33 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
5.890,20 TL 1,39%
xrpXRP/TRY
13,99 TL 2,21%
usd-coinUSDC/TRY
27,37 TL 0,07%
staked-etherSTETH/TRY
45.279,05 TL 3,49%
cardanoADA/TRY
6,82 TL 1,74%
dogecoinDOGE/TRY
1,68 TL 1,72%
solanaSOL/TRY
547,30 TL 4,00%

Paylaş

XDC Network, SBI VC Trade ile Japonya’ya Genişliyor

xdc network sbi vc trade ile japonyaya genisliyorf

Birçok şirket ve ülke çalışmalarını bir adım öteye taşımak için farklı şirketler ile ortaklık masasına oturuyor. Bu kez bu şirketler arasında Eskiden XinFin olarak bilinen kurumsal hibrit blockchain çözümü XDC Network ve SBI‘nin bir kripto para borsası yan kuruluşu olan SBI VC Trade başı çekiyor.

XDC Network, SBI VC Trade ile İş Birliğine Gitti

Hibrit blockchain çözümü XDC Network, Tokyo merkezli finansal holding şirketi SBI’nin bir kripto para borsası yan kuruluşu olan SBI VC Trade ile ortaklık yoluyla Japon pazarındaki yerini genişletti. 

xdc network sbi vc trade ile japonyaya genisliyorrg

SBI VC Trade CEO’su Fumiki Ozaki, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Borsamıza XDC’yi ekleyerek kripto para birimi tekliflerimizi genişletmekten mutluluk duyuyoruz. XDC Network, ticaret finansmanı piyasasına benzersiz bir değer önerisi getiriyor ve bunun eklenmesinin müşterilerimizin ticaret deneyimini geliştireceğine inanıyoruz.

Son zamanlarda, XDC Ağı, merkeziyetsiz özerk bir organizasyon oluşturarak blok zincirinin yönetişimini merkezileştirmeye karar verdi. Mayıs ayında topluluk, kalkınmayı desteklemek için ekosistem fonlarının dağıtımına karar verecek. XDC Network kurucu ortağı Atul Khekade da iş birliği hakkında şu ifadeleri kullandı:

SBI VC Trade ile ortak olmaktan ve XDC ekosistemini Japon pazarına getirmekten heyecan duyuyoruz. Japonya, uluslararası ticaret için çok önemli bir merkez ve blockchain platformumuz şeffaflığı, izlenebilirliği geliştirerek ve maliyetleri düşürerek bu sektörü modernize etmeyi amaçlıyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala