Voyager, Nakit Para Çekme İşlemlerini Başlatıyor

voyager nakit para cekme islemlerini baslatiyor

İflas başvurusunda bulunan Voyager Digital kısa bir süre önce 270 milyon dolarlık müşteri varlıklarını iade edeceğini açıklamıştı. Şirket tarafından yapılan son açıklamada artık tüm müşteriler için nakit para çekme işlemlerinin başlatılacağı açıklandı.

Voyager 11 Ağustos’ta Nakit Çekmeyi Başlatacak

Başarısız kripto borç verme platformu Voyager tarafından yapılan son açıklamaya göre, şirketin önümüzdeki hafta nakit para çekme işlemlerine başlayacağı açıklandı. Voyager’ın hesabı, Bölüm 11 iflas başvurusu işlemlerinin bir parçası olarak dondurulmuştu ancak yargıç dün ilk olarak müşterilerin 270 milyon milyon dolarlık varlığın geri ödenmesini onaylamıştı. Yargıç ayrıca şirketin nakit ödemelerini de onayladı.

voyager nakit para cekme islemlerini baslatiyor 2

Voyager Digital, tüm para çekme işlemlerini durdurduktan kısa bir süre sonra başlayan Bölüm 11 iflas işlemlerinin bir parçası olarak Metropolitan Ticaret Bankası (MCB) hesabından nakit çekim yapılmasını savunuyor. Voyager alınan son kararların ardından nakit para çekme işlemlerini sadece 11 Ağustos Perşembe günü başlayacağını duyurdu. Hesaplarında nakit olan kullanıcılar Voyager’a her 24 saat içerisinde 100.000 dolara kadar para çekme talimatı gönderebilecek ve fonlarını 5 – 10 gün içinde geri alabilecek. Kullanıcılara nakit bakiyelerini geri alabilmeleri için de yol tarifi gönderilecek.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
386.908,77 TL 7,75%
ethereumETH/TRY
30.814,14 TL 7,86%
tetherUSDT/TRY
17,97 TL 0,18%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.147,95 TL 5,41%
binance-usdBUSD/TRY
17,98 TL 0,19%
xrpXRP/TRY
6,11 TL 9,57%
cardanoADA/TRY
8,48 TL 11,39%
solanaSOL/TRY
674,70 TL 7,94%
dogecoinDOGE/TRY
1,27 TL 12,13%
Bağlantıyı kopyala