Steve Cohen, Kripto Ticaret Şirketi Radkl’a Yatırım Yapmaktan Vazgeçti

Ekran goruntusu 2022 08 03 162923

Kripto para piyasasındaki yatırımlar her geçen gün artmaya başladı. Sektör için önemli olan bu yatırımlar, birçok kripto şirketinin büyümesini sağlıyor. Ancak Amerikan hedge fonu Point72‘nin kurucusu ve CEO’su Steve Cohen, kripto ticaret şirketi Radkl’a yaptığı yatırımdan vazgeçti.

Steve Cohen, Radkl’a Yaptığı Yatırımdan Vazgeçti

Bloomberg‘e göre, Point72’den Steve Cohen, kripto ticaret şirketi Radkl‘a yaptığı yatırımdan çekildi.

Radkl’dan bir sözcü Bloomberg’e şirketin mevcut yatırımcılarıyla son derece iyi sermayeye sahip olduğunu ve hızla büyümeye devam ettiğini dile getirdi.

best crypto exchange

Ryan Sheftel tarafından yönetilen kripto ticaret şirketi Radkl, kripto borsaları arasında elektronik bir piyasa yapıcı olmayı planladığını, diğer piyasa katılımcıları ile ikili bazda ticaret yapmayı hedeflediğini söylemişti.

Steve Cohen, geçtiğimiz yıl Radkl’a yatırım yapmaya başlamıştı. Ancak şimdi bu yatırımdan vazgeçtiğini açıkladı. Cohen, konuyla ilgili sorulan sorulara cevap vermedi.

Kripto şirketlerine milyonlarca dolarlık yatırım yapılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Socios, İspanyol futbol kulübü FC Barcelona‘nın Barça Studios koluna 100 milyon dolar yatırım yapmıştı.

Ayrıca hatırlatacak olursak, girişim sermayesi şirketi Andreesen Horowitz (a16z), Gary Vaynerchuk’un NFT projesi VeeFriends için 50 milyon dolarlık yatırım yapmıştı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
390.893,45 TL 7,30%
ethereumETH/TRY
31.240,78 TL 5,95%
tetherUSDT/TRY
17,97 TL 0,08%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
5.112,42 TL 7,59%
binance-usdBUSD/TRY
17,98 TL 0,10%
xrpXRP/TRY
6,15 TL 8,86%
cardanoADA/TRY
8,46 TL 12,56%
solanaSOL/TRY
652,98 TL 11,15%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 13,36%
Bağlantıyı kopyala