Socios, FC Barcelona’nın Barça Studios Koluna Yatırım Yaptı

socios fc barcelonanin barca studios koluna yatirim yaptia

NFT, Blockchain alanlarına son dönemde birçok ortaklık ve yatırım yapılıyor. Son olarak çıkan haberlere göre Socios, İspanyol futbol kulübü FC Barcelona‘nın Barça Studios koluna 100 milyon dolar yatırım yaptı.

Konu ile ilgili açıklama Socios’un resmi Twitter hesabı üzerinden şu şekilde duyuruldu:

Socios’dan FC Barcelona’nın Barça Studios Koluna Yatırım

Socios, İspanyol futbol kulübü FC Barcelona’nın Barça Studios koluna 100 milyon dolar yatırım yaptı. Socios, FC Barcelona’nın Blockchain, NFT, kripto varlıklar ve Web3 stratejilerini hızlandıran teknoloji ortağı olacağını duyurdu.

Socios.com ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus şunları söyledi:

Barça Studios artık Kulübün Web3 içerik stratejisini uygulamaya koymaya yardımcı olmak ve kulübe sezonlar boyunca fayda sağlayacak yeni uzun vadeli gelir akışları sunmak için teknolojimizden, uzmanlığımızdan ve küresel ölçeğimizden yararlanabilir. gelmek. Hayranları takımlarına ve birbirlerine yaklaştıran topluluklar oluşturmada teknolojinin oynayabileceği rol konusunda tutkuluyuz.

Alexandre Dreyfus, ise konu ile ilgili şunları söyledi:

Barça Studios’un yeni deneyimler ve deneyimler için yeni deneyimler ve deneyimler konusunda uzmanlığı Web3, lisanslı ilk ve en iyi avantajlardan yararlanmaya izin veriyor. 

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
554.739,16 TL 0,24%
ethereumETH/TRY
38.112,95 TL 0,71%
tetherUSDT/TRY
19,99 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
6.254,39 TL 0,08%
usd-coinUSDC/TRY
20,01 TL 0,10%
xrpXRP/TRY
10,44 TL 7,43%
cardanoADA/TRY
7,56 TL 0,34%
staked-etherSTETH/TRY
38.084,76 TL 0,66%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 1,11%
solanaSOL/TRY
425,68 TL 3,65%
Bağlantıyı kopyala