bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 69,870.72 2.00%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,506.53 0.93%
bnb
BNB (BNB) $ 606.70 2.79%
solana
Solana (SOL) $ 174.43 3.60%
xrp
XRP (XRP) $ 0.607671 0.27%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.582482 2.01%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.192152 1.30%

Socios ve Chiliz, Manchester City ile Anlaştı

socios ve chiliz manchester city ile anlasti

Chiliz, CEO’su Alexandre Dreyfus’un yaptığı yeni bir duyuruyla yeniden gündeme oturdu. Dreyfus, Twitter üzerinden yaptığı duyuruda Manchester City ile anlaşma sağladıklarını açıkladı. Haber ile birlikte Socios’ın yerel token’ı Chiliz (CHZ) bir sıçrama yaşadı.

Dünyanın önde gelen takımlarından biri olan İngiltere Premier Liginden Manchester City, kendi taraftan token’ını oluşturmak üzere Socios ve Chiliz ile iş birliği yaptı. Anlaşma, taraftarlara $CITY token’ı aracılığıyla ödüllerden yararlanma ve topluluk süreçlerine katılma imkanı tanıyacak.

Socios ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus şunları söyledi:

“City yeniliği benimsemede önde olduklarını kanıtladı ve bu durumu $CITY Taraftar Token ile daha da geliştirecek. Socios.com ve CITY Taraftar Tokenları, City’nin küresel yaklaşımını büyük ölçüde tamamlayacak ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlara benzersiz etkileşim fırsatlarının yanı sıra benzersiz dijital ve – kısıtlamalar kaldırıldığında – gerçek yaşam ödülleri ve deneyimleri sunacak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Dilek Sarı

Dilek, 1992 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladı ve 2010 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Sosyoloji bölümüne başladı. 2014 yılında buradan mezun olan Dilek, alanda kalmak ve akademik çalışmalar yürütmek amacıyla aynı yıl Ege Üniversitesi Genel Sosyoloji ve Metodoloji anabilim dalında yüksek lisans eğitimine başladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala