Shytoshi Kusama, Shibarium Dökümanlarını Yayınladı

shytoshi kusama shibarium dokumanlarini yayinladidgh

Son dönemde popüler meme kripto para birimi Shiba Inu’nun projesi gündemde yerini alıyor. Son olarak Shytoshi Kusama, gönderdiği bir Telegram mesajında, uzun süredir beklenilen Shibarium dökümanlarını yayınladı.

Shibarium Dokümantasyonu Yayında

popüler kripto para projelerinden birisi olan Shiba, ekosistem projesi Shibarium konusunda merakla bekleniliyor. Uzun süredir beklenilen Shibarium‘da, baş geliştirici Kusama’nın Telegram üzerinden yaptığı dökümantasyonunu paylaştı.

shytoshi kusama shibarium dokumanlarini yayinladihf

Geliştiriciye göre, özellikle Unification Foundation’ın kullanılan kehaneti sağladığını eklemek için , gözlemlenen yazım hatalarını ve eksiklikleri düzeltmek için düzenlemeler yapılacaktı. Geliştirici, “Dokümanlar sürekli gelişiyor, baylar ve bayanlar,” diye tahminde bulundu. Dökümantasyona ayrıca, Shibarium’un kullandığı oracle hizmetinin sağlayıcısının Unification Foundation olduğu da eklenecek.

Kusama, geliştiricilerin topluluk için daha fazla sürprizleri olduğunu söyledi. Sonraki adımları detaylandıran geliştirici, test ağının başka testleri ve yinelemeleri olacağını söyledi.

Ekip ayrıca, Shibarium giriş formunda alınan 5.000’den fazla yanıta bireysel yanıtlar göndermek için çalışacaktı. Ancak Kusama, ikincisi gerçekleşmeden önce bir duyuru daha yapılacağını söylüyor. Shiba Inu resmi Twitter hesabı, Shibarium Testnet’inin yeniden çalışmaya başladığını ve dökümantasyonun yayında olduğunu duyurdu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
541.507,02 TL 1,53%
ethereumETH/TRY
36.779,27 TL 2,07%
tetherUSDT/TRY
19,81 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
6.220,00 TL 1,36%
usd-coinUSDC/TRY
19,82 TL 0,09%
xrpXRP/TRY
9,15 TL 0,52%
cardanoADA/TRY
7,35 TL 0,72%
staked-etherSTETH/TRY
36.763,01 TL 2,07%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 0,01%
matic-networkMATIC/TRY
17,57 TL 2,15%
Bağlantıyı kopyala