bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,730.15 2.32%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,817.99 1.49%
bnb
BNB (BNB) $ 597.46 2.91%
solana
Solana (SOL) $ 177.53 1.29%
xrp
XRP (XRP) $ 0.526767 0.24%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.465839 3.69%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.160787 3.97%

LayerZero’dan airdrop sinyali! Geliyor mu?

LayerZero airdrop

Airdrop’un 2024’ün ilk yarısında gerçekleşeceğini söyleyen LayerZero, ilk airdrop anlık görüntüsünün 1 Mayıs’ta alındığını açıkladı.

Kripto para piyasası zorlu süreçlerden geçerken, sektöre yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Günden güne artan kripto para sayısı, özellikle yüksek yatırım almış projeler ile çeşitlilik kazanıyor. Bu projeler, başlangıç aşamasında topluluğa airdrop gerçekleştirerek yoğun ilgi uyandırıyor.

Geçtiğimiz günlerde EigenLayer‘ın airdrop gerçekleştirmesinden sonra bu sefer gözler LayerZero’ya çevrildi. Zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü, ilk dağıtım için anlık görüntünün (katılımcıların kaydı) 1 Mayıs’ta alındığını duyurdu.

layerzero airdrop duyuru

LayerZero, airdrop yaparak ‘merhaba’ diyecek

Zincirler arası birlikte çalışabilirlik üzerine altyapı oluşturan LayerZero, birkaç airdrop gerçekleşeceğini bildirdi. Son zamanların en popüler kripto projelerinden birisi olan LayerZero, anlık görüntü alarak airdrop katılımcılarını not etti.

Anlık görüntüler, genellikle kripto projelerinin çıkış noktası olarak kabul ediliyor. Projeler, topluluklarına ödülleri dağıttıktan sonra yerel coin’lerini/token’larını piyasaya sürüyor.

Projenin geliştiricileri, daha fazla airdrop’un da yolda olduğunu belirtti. Bilindiği üzere, LayerZero, ilk dağıtımı 2024’ün ilk yarısında gerçekleştirileceğini ve ekosistem coin’inin piyasaya sürüleceğini aktarmıştı.

LayerZero, çeşitli blokzincirleri üçüncü tarafa bağlı kalmadan birbirine bağlayan bir teknolojiye odaklandı. LayerZero blokzinciri, Stargate ve Radiant Capital gibi kripto girişimleri tarafından kullanılıyor.

Geçtiğimiz ay LayerZero, Andreessen Horowitz ve Sequoia Capital’ın yatırımını da içeren B Serisi turda 3 milyar dolar değerlemeye ulaştı. LayerZero, toplam 120 milyon topladı.

1 Mayıs’ta anlık görüntü alan LayerZero’nun ay bitmeden dağıtımı gerçekleştirmesi ve hemen sonrasında coin’i piyasaya sürmesi bekleniliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Özgür Umut Demirci

24 Aralık 1997 tarihinde Artvin'de dünyaya geldi. Özgür, bir süre Bursa'da yaşadı. Bursa'da TSO Gürsu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Antalya Akdeniz Üniversitesi Gazetecilik bölümünde Lisans eğitimini tamamladı. 2020 yılından beri sektörün içinde yer alıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala