Robinhood’a 600 Milyonluk Dogecoin (DOGE) Gönderildi

robinhooda 600 milyonluk dogecoin doge gonderildi

Kripto para piyasasında fiyat dalgalanmaları yaşanırken, bu kez gündeme gelen kripto para birimi Dogecoin (DOGE) oldu. DogeWhaleAlert’in paylaşımına göre; anonim cüzdanlar tarafından kripto para platformu Robinhood’a büyük miktarda DOGE gönderildi.

Robinhood’a Büyük Miktarda DOGE Gönderildi

DogeWhaleAlert’e göre, anonim cüzdanlar, dört büyük DOGE gönderim işlemi yaptı. Bunların yarısı popüler ticaret uygulaması Robinhood’a gönderildi.

DogeWhaleAlert ayrıca Robinhood‘un toplamda ne kadar DOGE’u elinde olduğunu da paylaştı. DogeWhaleAlert, anonim cüzdanlar tarafından 600 milyon Dogecoin’in Robinhood’a gönderildiğini Twitter üzerinden paylaştı.

robinhooda 600 milyonluk dogecoin doge gonderildi

DogeWhaleAlert’in bir tweet’ine göre, Robinhood uygulaması toplamda 40.438.384.662’lik DOGE tutuyor. Bu dudak uçuklatan Dogecoin miktarı 2.539.611.434 dolar olarak değerlendiriliyor ve dolaşımdaki toplam DOGE arzının yüzde 30.48’ini oluşturuyor.

Tesla CEO’su Elon Musk‘ın, kripto paralara, özellikle de köpek temalı kripto para Dogecoin’e olan ilgisiyle topluluk tarafından yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz günlerde Dogecoin kurucularından Billy Markus’un Dogecoin’den beklentilerini paylaştığı bir gönderiye yorum yapan Musk, bu beklentilerin gerçek bir para biriminde olması gereken özellikler olduğunu söylemişti.

Son olarak popüler meme kripto para birimi Dogecoin’in güncel durumuna bir göz atalım. Dogecoin haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre; 0.066516 dolardan işlem görüyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
442.702,47 TL 2,61%
ethereumETH/TRY
34.308,01 TL 4,46%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,11%
usd-coinUSDC/TRY
17,96 TL 0,08%
bnbBNB/TRY
5.944,71 TL 0,79%
xrpXRP/TRY
6,88 TL 1,27%
cardanoADA/TRY
9,72 TL 1,27%
binance-usdBUSD/TRY
17,95 TL 0,27%
solanaSOL/TRY
795,87 TL 4,89%
polkadotDOT/TRY
169,61 TL 0,05%
Bağlantıyı kopyala