bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 65,977.68 0.09%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,154.65 1.52%
bnb
BNB (BNB) $ 600.88 0.53%
solana
Solana (SOL) $ 153.40 0.19%
xrp
XRP (XRP) $ 0.548903 3.06%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.507829 0.21%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.15714 2.24%

PayPal CEO’su Dan Schulman: Şimdi Kripto Para Zamanı

paypal ceo su kripto paralar benimsendikce degeri artacak

PayPal’ın CEO’su Dan Schulman, kripto para birimleri hakkında önemli bir açıklamada bulundu.

Yakın zamanda ödeme seçeneklerine kripto para birimi ekleyen şirket PayPal’ın CEO’su Schulman, “Şimdi kripto para zamanı” açıklamasında bulundu.

Web Zirvesi çevrimiçi konferansının ilk gününde konuşma yapan PayPal CEO’su Dan Schulman, kripto para birimlerinin geleceği hakkındaki iyimserliğini dile getirerek, artık ana akım olma zamanının geldiğini iddia etti.

Schulman, şu ifadeleri kullandı:

”Daha verimli bir finansal sistem oluşturarak birçok insan için daha hızlı, daha ucuz, daha verimli bir finansal sistem, yeni ve modern bir teknoloji yaratabilirsiniz. Bu daha fazla insanı sisteme dahil etmek, maliyetleri düşürmeye yardımcı olmak ve finansal sağlığı sürdürmeye yardımcı olmak için önemlidir. Yani, uzun vadede, her türden dijital para biriminde yükseliş hissediyorum.”

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala