Opera Crypto Browser, MetaMask’i Entegre Etti

opera crypto browser metamaski entegre etti

Opera, mevcut tarayıcısına ek olarak, “Kripto Tarayıcı Projesi” geliştirdiğini açıklamış ve yeni Web3 tarayıcısını geçtiğimiz ocak ayında tanıtmıştı. Bununla birlikte Opera, “Opera Crypto Browser” isimli özel tarayıcısına yeni uygulamalar eklemeye başladı. Opera’nın kripto tarayıcısı, Ethereum Merge öncesi MetaMask‘i entegre ettiğini duyurdu.

Opera Crypto Browser, MetaMask’i Destekliyor

Opera, Opera Crypto Browser için çalışmalar yürütüyor. Ethereum Merge güncellemesi öncesinde Opera Crypto Browser, MetaMask’i entegre ettiğini açıkladı.

opera crypto browser metamaski entegre etti

Yaklaşan Ethereum Merge güncellemesi, Ethereum’u iş kanıtından hisse kanıtına taşıyacak, daha ölçeklenebilir, güvenli, sürdürülebilir ve ana akım tarafından kullanılmaya hazır hale getirecek. Opera da Ethereum Merge öncesinde Opera Crypto Browser‘a MetaMask’i entegre edecek. Opera’daki Kripto Ekosistem Lideri Susie Batt, Decrypt’ye şunları söyledi:

Opera Crypto Browser, bu değişime gerçekten hazır olan tek tarayıcı ve web kullanıcılarına Web3’ü güvenli bir ortamda denemeleri için ihtiyaç duydukları tüm araçları sunan tek tarayıcı.

Opera Kıdemli Ürün Müdürü Danny Yao, konuya ilişkin verdiği demeçte şöyle konuştu:

Genel olarak, Opera mümkün olduğu kadar çok kripto kullanıcısını ağırlamayı hedefliyor, bu da çok çeşitli token’larla entegrasyon anlamına geliyor ve bu liste önümüzdeki birkaç hafta içinde büyümeye devam edecek.

Ayrıca, Opera Crypto Browser’ın mobil versiyonu şu anda Bitcoin, Ethereum, Polygon, BNB Chain, Celo, FIO, Near ve Nervos Blockchain ağlarını ve ilgili token’ları destekliyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
362.260,06 TL 2,02%
ethereumETH/TRY
24.467,43 TL 1,95%
tetherUSDT/TRY
18,52 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
18,51 TL 0,19%
bnbBNB/TRY
5.305,58 TL 0,48%
xrpXRP/TRY
8,59 TL 1,17%
binance-usdBUSD/TRY
18,51 TL 0,07%
cardanoADA/TRY
7,92 TL 0,38%
solanaSOL/TRY
613,05 TL 1,88%
dogecoinDOGE/TRY
1,12 TL 0,64%
Bağlantıyı kopyala