Nureddin Nebati, Kripto Para Düzenlemesi Hakkında Konuştu

nureddin nebati kimdir ve nerelidir hazine ve maliye bakani nureddin nebati ne mezunu 1656929417 6734

Birçok ülkede kripto para birimleri ile ilgili çalışmalar devam ederken, ülkemizde de bu alanda çalışmalar yapılıyor. son olarak çıkan haberlere göre; Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, kripto para düzenlemesi bizim açımızdan bitti, son derlemeler yapılıyor.

Nureddin Nebati: Kripto Para Düzenlemesi Bizim Açımızdan Bitti

Geçtiğimiz aylarda kripto para düzenlemesinde teknik son çalışmaların yapıldığını ifade eden Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, kripto paralar yasasıya ilgili son derlemelerin yapıldığını belirtti.

nureddin nebati aa 1712525

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, kripto varlıklar ile ilgili yasa yönetmeliğinin yakında hazır olacağını dile getirdi. Bakan ayrıca, kripto para düzenlemesi bizim açımızdan bitti dedi, son derlemeler yapılıyor dedi. Nebati, yasasının daha sonra meclise sunulacağını söyledi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ayrıca enflasyon ile ilgili olarak da şu ifadeleri kullandı:

Biz önümüzdeki yıl enflasyonun düştüğü ve bunun hissedilir bir şekilde toplum tarafından yaşandığı bir döneme girmiş olacağız.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
319.083,17 TL 0,89%
ethereumETH/TRY
23.794,17 TL 1,21%
tetherUSDT/TRY
18,64 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
5.437,75 TL 0,18%
usd-coinUSDC/TRY
18,65 TL 0,17%
binance-usdBUSD/TRY
18,66 TL 0,05%
xrpXRP/TRY
7,29 TL 0,57%
dogecoinDOGE/TRY
1,94 TL 2,64%
cardanoADA/TRY
6,04 TL 0,38%
matic-networkMATIC/TRY
17,13 TL 0,72%
Bağlantıyı kopyala