bitcoinBTC/TRY
753.694,75 TL 0,47%
ethereumETH/TRY
45.518,60 TL 0,34%
tetherUSDT/TRY
27,46 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
5.862,83 TL 0,59%
xrpXRP/TRY
14,72 TL 4,57%
usd-coinUSDC/TRY
27,47 TL 0,00%
staked-etherSTETH/TRY
45.487,29 TL 0,36%
solanaSOL/TRY
644,93 TL 0,54%
cardanoADA/TRY
7,16 TL 0,59%
dogecoinDOGE/TRY
1,68 TL 1,21%

Paylaş

Milyarder yatırımcı David Rubenstein cephesinden Bitcoin açıklaması

milyarder yatirimci david rubenstein cephesinden bitcoin aciklamasi

Son dönemde kripto para birimlerinde yaşanan yükselişler yatırımcıların da dikkatini çekiyor. Bitcoin konusunda milyarder yatırımcı David Rubenstein cephesinden önemli bir açıklama geldi.

David Rubenstein’e Göre Bitcoin Değerini Koruyor

Milyarder yatırımcı David Rubenstein, Bitcoin‘in kaybolmayacağını ifade ederken, bu durumun arkasında yatan sebepleri de açıkladı. Kripto para biriminin devam eden büyük popülaritesinin, onun kaybolmamasının bir kanıtı olduğunu vurguladı.

David Rubenstein açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Dünya genelinde çok büyük bir ilgi var. Bu, hükümetin bilgisi olmaksızın transfer edebileceğiniz ve özel tutabileceğiniz bir varlık. İnsanların bunu kullanmaması gerektiğini söyleyebilirsiniz, ancak bu, onların bu yoldan gitmeyeceği anlamına gelmez.

Özel sermaye devi The Carlyle Group’un kurucu ortağı olan Rubenstein, aynı zamanda Bitcoin’e yatırım yapmış olmamayı dile getirdi, ancak bunun bir hata olmadığını ifade etti.

Kripto para birimleri, gizliliği ve merkezi olmayan doğası nedeniyle dünya genelinde büyük bir ilgi görmekte. Rubenstein’ın açıklamaları, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin, finans dünyasında kalıcı olabileceği görüşünü yansıtmakta. Hükümetlerin bu teknoloji üzerindeki kontrolünün sınırlı olması, birçok yatırımcı ve kullanıcı için cazip bir özellik olarak kabul edilmekte. Son olarak Rubenstein’ın bu görüşleri, kripto para birimlerinin gelecekteki önemli bir finansal araç olabileceği yönündeki geniş çaplı bir inancı teyit etmekte.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. Erken yaşta bilgisayar ve internetle tanışan Burak, Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerikler üreterek sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala