Kripto Para Borsası Coinbase, Yeni Abonelik Sistemini Duyurdu

kripto para borsasi coinbase yeni abonelik sistemini duyurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, kullanıcılarının deneyimini iyileştirmek adına yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Coinbase, özellikle Avrupa kullanıcılarını hedefleyen yeni bir abonelik sisteminin duyurusunu yaptı.

Coinbase’in Abonelik Sistemi Coinbase One Duyuruldu

Son dönemde dev şirketler abonelik sistemi üzerinde çalışmalar yürütüyor. Dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası konumunda olan Coinbase, kripto ekonomisi düşüş piyasasıyla mücadele ederken kullanıcılarını elinde tutmak ve yinelenen gelir akışlarını büyütmek amacıyla şimdilik 35 ülkede Coinbase One isimli yeni abonelik sistemini başlatacağını açıkladı.

kripto para borsasi coinbase yeni abonelik sistemini duyurdu 2

Konu hakkında Coinbase tarafından yapılan açıklamada, Coinbase One ilk olarak 2021 yılının sonlarında beta olarak duyuruldu. Abonelik sistemi bugün itibariyle ABD, Birleşik Krallık, Almanya ve İrlanda’da kullanıcıların kullanımına açıldı. Coinbase açıklamasında, Coinbase One hizmetinin önümüzdeki aylarda diğer 31 Avrupa ülkesinde de kullanıma sunulacağını belirtti.

Coinbase ürün yönetimi kıdemli direktörü Phil McDonnell’a göre abonelik hizmeti, işlem ücreti alınmaması, daha yüksek stake ödülleri, 7/24 müşteri desteği ve önceden doldurulmuş vergi iadesi belgeleri gibi bir dizi özellik sunacak. Özelliklerin ilerleyen dönemde artacağını da belirtelim.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
543.360,22 TL 2,68%
ethereumETH/TRY
37.497,68 TL 2,25%
tetherUSDT/TRY
20,17 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.161,33 TL 1,98%
usd-coinUSDC/TRY
20,15 TL 0,05%
xrpXRP/TRY
10,17 TL 2,70%
cardanoADA/TRY
7,49 TL 1,84%
staked-etherSTETH/TRY
37.473,70 TL 2,18%
dogecoinDOGE/TRY
1,44 TL 1,49%
matic-networkMATIC/TRY
17,85 TL 1,12%
Bağlantıyı kopyala