Izumi Finance (IZI), Bybit Launchpad’e Geliyor

izumi finance izi bybit launchpade geliyor

Kripto para borsası Bybit, listelemelerine bir yenisi ekliyor. Izumi Finance (IZI), Bybit Launchpad’de listeleniyor. Izumi Finance, Uniswap V3 ile Ethereum üzerinde Programlanabilir Likidite (LaaS) sağlıyor. Ardından likidite hizmetini DEX çözümü ile çoklu zincirlere genişletiyor. Izumi Finance (IZI), Bybit hesabında BIT tutan kullanıcılar için Bybit Launchpad platformunda 20 Aralık 2021 Cuma günü saat 06:30’da arz ediliyor.

Izumi Finance (IZI), Bybit Borsasında

Izumi Finance, protokollerin likiditeyi verimli ve kalıcı bir şekilde çekmesine yardımcı oluyor. Ayrıca, protokollerin belirli fiyat aralıklarında teşvik ödülleri dağıtmasını sağlayan Izumi LiquidBox ile de teşvik verimliliği artırılıyor. aynı zamanda likidite sağlayıcıları, sermaye verimliliği ile daha fazla işlem ücreti kazanabiliyor ve ilgili protokoller tarafından sağlanan ek alabiliyor.

Bybit’te mevcut toplam arz, lansman gününde 11.250.000 IZI token olacağından Launchpad’e çok sayıda kişinin katılması bekleniyor.

izumi finance izi bybit launchpade geliyor 2

IZI Launchpad Etkinliğinde Hediyeler Var

Izumi Finance (IZI) tokeninin Bybit Launchpad’de listelenmesini kutlamak için Türkiye’deki kullanıcılara bazı hediyeler de veriliyor.

IZI Launchpad etkinliğine katılan tüm Bybit kullanıcıları, Launchpad’den alacakları IZI token haklarına ek olarak 100.000 IZI değerindeki ödül havuzunu paylaşacak ve 3 adet Apple Watch Series 7 için şanslı çekilişe katılmaya hak kazanacak.

Ödüller için kullanıcıların Bybit etkinlik blog sayfasından “Hemen Katılın” butonuna tıklamaları ve Launchpad’e katılmaları gerekiyor.

Bu arada IZI token Launchpad’ine katılacak olan kullanıcıların 15 Aralık – 19 Aralık tarihleri arasında cüzdanlarında BIT token bakiyesinin ortalaması alınacak. Burada maksimum 10.000 IZI alımı mümkün olacak.

20 Aralık 06:30’da ise Launchpad sayfası üzerinde Launchpad’e katılım için BIT token yatırma işlemi açılacak ve aynı gün 14:00’te IZI tokenleri dağıtılacak. Saat 15:00’te ise IZI token Bybit Spot piyasasında listelenecek ve bütün Bybit kullanıcıları IZI token için alım-satım yapabilecek.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 489.771,47 TL 0,24%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.360,90 TL 0,71%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 0,37%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.071,74 TL 1,94%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,37 TL 0,25%
cardano
Cardano (ADA) 13,77 TL 4,59%
solana
Solana (SOL) 1.243,17 TL 0,25%
xrp
XRP (XRP) 8,11 TL 0,81%
terra-luna
Terra (LUNA) 831,90 TL 7,32%
polkadot
Polkadot (DOT) 246,34 TL 2,46%
Bağlantıyı kopyala