Haftanın En Çok Düşen Kripto Paraları

Haftanin en çok düşen kripto paralari

Kripto para piyasası haftayı oldukça kırmızı bir şekilde bitiriyor. Kripto para piyasası 24 saat içerisinde yüzde 8 değer kaybederken, Bitcoin (BTC) 35.000 dolar bandına kadar çekildi. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) düşüş trendine girerken, altcoin’ler de liderlerini takip etti. Gelin bu hafta yatırımcını en çok üzen kripto paraları inceleyelim. Öncelikle:

Loopring LRC BTCHaber.com

Haftanın En Çok Düşen Kriptosu: Loopring (LRC)

Kripto para piyasaları düşüş yaşarken bundan en çok etilenen altcoin ise Loopring (LRC) oldu. Özellikle haftanın başında 1.44 dolardan alıcı bulan LRC, bir hafta içerisinde yüzde 45 değer kaybederek 0.74 dolar seviyesine geriledi.

Loopring (LRC) hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayarak rehberimize göz atabilirsiniz.

Harmony ONE BTCHaber.com 1

Harmony (ONE): Yüzde 42 Düşüş

Geçtiğimiz haftalarda haftanın en çok yükselenleri arasında yer alan Harmony (ONE), tüm kripto piyasası düşünce en çok düşen kriptolar arasında yerini aldı. Haftanın başındaki 0.35 dolarlık fiyatından yüzde 42 değer kaybeden ONE, içeriğimizin yazımı itibarıyla 0.16 dolar seviyesinde fiyatlanıyor.

Kadena KDA BTCHaber.com

Kadena (KDA): Yüzde 40 Düşüş

Daha önceki haftanın yükselen kripto paraları listelerimizde kendisine sıkça yer verdiğimiz Kadena (KDA), bu sefer yatırımcısını güldürmedi ve haftanın en çok düşen kripto paraları listemizde yer aldı. Haftanın başında 9.3 dolardan işlem gören altcoin, 4.4 dolar seviyelerine kadar geriledi. Ancak yukarı yönlü bir düzeltme yaparak içeriğimizin yazımı itibarıyla yeniden 5.18 dolar seviyesine çıkmayı başardı.

curve DAO Token CRV BTCHaber.com

Curve DAO Token (CRV): Yüzde 39 Düşüş

Kripto para Piyasasının düşen bir diğer altcoin’i ise Rus bilim insanı Michael Egorov tarafından 2020 yılında piyasaya sürülen Curve DAO Token oldu. CRV, haftanın başında 5.4 dolardan işlem görürken, içeriğimizin yazımı itibarıyla 2.89 dolardan işlem görmekte. Bu hafta 2.6 dolara kadar indiğini de belirtelim.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
469.502,43 TL 0,92%
ethereumETH/TRY
31.351,60 TL 0,38%
tetherUSDT/TRY
15,83 TL 0,12%
usd-coinUSDC/TRY
15,84 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
4.803,54 TL 2,88%
xrpXRP/TRY
6,57 TL 0,34%
binance-usdBUSD/TRY
15,86 TL 0,62%
cardanoADA/TRY
8,39 TL 0,98%
solanaSOL/TRY
819,52 TL 0,15%
dogecoinDOGE/TRY
1,37 TL 0,50%
Bağlantıyı kopyala