Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, Bitcoin (BTC) ETF’i Onayının Yalnızca Zaman Meselesi Olduğunu Söylüyor

Abone Ol:google-news
0
19/07/2021

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, Bitcoin (BTC) ETF’inin, ABD düzenleyicileri tarafından kesinlikle onaylanacağını, işin yalnızca zamana kaldığını söyledi.

CNBC’nin Squawk Box programında söz alan Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, Bitcoin ETF’i konusunda olumlu bir tavra sahip.

Bitcoin ETF’inin artık yalnızca bir zaman meselesi olduğunu belirten Sonnenshein, lider kriptonun oynak yapısının da yatırımcılar için önemi olmadığını vurguladı.

Bitcoin Meydan Okuyor

Squawk Box’ın sunucularından Joe Kernen, Bitcoin’in fiyat düşüşü için dünya çapındaki düzenleyicilerin veya Çin’in suçlanıp suçlanmayacağını sordu.

Sonnenshein, Bitcoin’in yıllar içinde bunun gibi zorluklarla karşılaştığını kaydetti. CEO ayrıca Çin’in madencilere yönelik yasaklarının olumlu olduğunu, böylelikle dünya çapındaki madencilerin dünyada daha dengeli bir biçimde dağılacağının altını çizdi.

Kernen, Sonnenshein’ın Bitcoin’in oynak yapısıyla ilgili görüşlerini de sordu. Sonnenshein, vermiş olduğu yanıtta yatırımcıların hızlı para kazanma amacıyla Bitcoin’e yatırım yapmadığını ve bu sebeple varlığın oynak yapısının orta ve uzun vadeli yatırımcılar için bir önemi olmadığını savundu.

Grayscale CEO’su, Bitcoin ETF’i ile ilgili düşüncelerini de paylaştı. Sonnenshein’a göre Bitcoin ETF’i artık yalnızca bir zaman meselesinden ibaret.

Grayscale CEO’su ayrıca şirketin önemli ürünü olan Grayscale Bitcoin Trust’ı (GBTC) bir ETF’e dönüştürmeye kararlı olduğunu yineledi.

Kaynak: u.today

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Diğer 1.046 kişiye katılın ve bugün bizimle kripto para yolculuğunuza başlayın.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Cem Yavuz

1992 yılında İzmir'de doğan Cem, Tarih üzerine eğitimini tamamladıktan sonra, kripto para sektörüne adım attı. 2017'den bu yana kripto para sektörü ile yakından ilgilenen Cem, Kriptomeda yayınlarından BTCHaber'de editör olarak görev yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 342.134,99 TL 0,98%
ethereum
Ethereum (ETH) 19.845,13 TL 1,67%
tether
Tether (USDT) 8,57 TL 0,48%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 2.697,93 TL 0,92%
cardano
Cardano (ADA) 10,97 TL 0,01%
xrp
XRP (XRP) 6,08 TL 0,39%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,57 TL 0,34%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1,79 TL 1,84%
polkadot
Polkadot (DOT) 127,01 TL 3,88%
binance-usd
Binance USD (BUSD) 8,57 TL 0,69%
Share via
Copy link
Powered by Social Snap