Gate Group, Hong Kong’da Dijital Varlık Platformu Başlattı

Hong Kongda Bankalara Kripto Genelgesi

Son dönemde birçok şirket çalışmalarını bir adım öteye taşımak için kolları sıvadı. Son olarak kripto para borsası Gate.io’nun arkasındaki şirket olan dijital varlık hizmetleri sağlayıcısı Gate Group, Hong Kong’da dijital varlık ticaret platformunu başlattı.

Gate Group’tan Hong Kong Hamlesi

Şirketlerin yaptıkları yatırım hızla artış göstermeye başlamışken, Gate Group, Hong Kong’a yatırım yaptı. Gate Group, Hong Kong’da yeni bir sanal varlık ticaret platformunu başlattı. Kullanıcılar sanal varlıklarını yatırabilir, çekebilecek ve aynı zamanda spot ticaret faaliyetlerine katılabilecek.

gate group hong kongda dijital varlik platformu baslattiefdv

Gate Group, kullanıcılara daha kapsamlı ticaret seçenekleri sağlayan ek hizmetler sunmayı amaçlayarak Gate.HK’nin yeteneklerini genişletmeyi öngörüyor. Her yeni ürün ve hizmet, Hong Kong’daki düzenleyici gerekliliklere bağlı kalırken kullanıcıların özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanacak.

Bunların yanında Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu (SFC), lisanslı platformların perakende yatırımcılara izin vereceğini açıkladı. Düzenleyici, önerilen yönergelere bağlı kalmaya istekli sanal varlık ticaret platformu operatörlerinin bir lisans için başvurabileceğini belirtti.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
527.073,26 TL 0,46%
ethereumETH/TRY
35.952,89 TL 0,18%
tetherUSDT/TRY
19,91 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.065,42 TL 0,41%
usd-coinUSDC/TRY
19,91 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
9,03 TL 0,01%
cardanoADA/TRY
7,14 TL 1,68%
staked-etherSTETH/TRY
35.922,22 TL 0,17%
dogecoinDOGE/TRY
1,41 TL 0,11%
matic-networkMATIC/TRY
17,74 TL 1,88%
Bağlantıyı kopyala