En Büyük Ethereum Cüzdanlarında 50 Trilyon SHIB Var

en buyuk ethereum cuzdanlarinda 50 trilyon shib var

Büyük sermayeleri bir kripto varlıktan diğerine taşıyan balinalar, aslında bir yanda da piyasa eğilimlerini yöneten kişiler oluyor. Kripto varlıklar dünyasında her rallinin başında satış baskısı olmaması nedeniyle, balinaların yüksek yüzdeye sahip olması bir varlık için iyi bir şey olarak kabul ediliyor. Son olarak, balinalarda yaklaşık 50 trilyon SHIB olması da bu iyi sinyallerden biri.

Balinalarda Neredeyse 50 Trilyon SHIB Var

Shiba Inu (SHIB) balinaları şu anda 48 trilyon SHIB’e sahip görünüyor. Shiba Inu’daki sahiplik sayısı 1 milyona yaklaşıyor. Bazı balinalar varlıklarından vazgeçerken, bazıları satın almaya devam ediyor. Ancak, genel piyasa hareketlerine göre balinaların pozisyondan çıkmasının esas nedeni SHIB’in performansından ziyade kripto varlıklar piyasasındaki düzeltme.

Shiba Inu’daki varlıklarını satan yatırımcıların yanında, bu yıl yüzde 1000’lik büyüme gösteren varlığa ilgi de oldukça yüksek.

Şu anda en büyük 1000 Ethereum cüzdanı, mevcut işlem hacminin yaklaşık yüzde 400’ünü elinde tutan 48.8 trilyon Shiba Inu tokenını elinde tutuyor. Ayrıca, herhangi bir borsada büyük bir satış emri görülmediği için balinaların satışa hazır olduğunu söyleyebiliriz.

en buyuk ethereum cuzdanlarinda 50 trilyon shib var 2

Bu arada SHIB‘in performansına bakacak olursak, kripto varlık değerinin yüzde 50’sinden fazlasını kaybetti ve 0,0004 doların altını gördü. Ancak topluluk faaliyetlerine göre, birçok piyasa katılımcısı, sosyal hacmine baktığında bu varlıktan uzak kalmak istemiyor.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 724.051,74 TL 0,00%
ethereum
Ethereum (ETH) 59.335,85 TL 5,78%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.901,29 TL 0,33%
tether
Tether (USDT) 12,56 TL 0,10%
solana
Solana (SOL) 2.655,78 TL 3,06%
cardano
Cardano (ADA) 19,72 TL 2,51%
xrp
XRP (XRP) 12,68 TL 0,40%
polkadot
Polkadot (DOT) 485,72 TL 4,01%
usd-coin
USD Coin (USDC) 12,56 TL 0,15%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,71 TL 1,09%
Bağlantıyı kopyala